مرکز تخصصی سلامت دهان و دندان مهر گاندی

مرکز تخصصی سلامت دهان و دندان مهر گاندی

مرکز تخصصی سلامت دهان و دندان مهر گاندی که در سال ۱۳۹۰ توسط جمعی از اساتید دانشگاه های تهران پایه گذاری و تاسیس شده است پس از نزدیک به دو دهه فعالیت و مجهز شدن به پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا توانست با پشت سر گذاشتن تست ها و استانداردهای لازم موفق به اخذ اولین پروانه بین المللی استاندارد جهانی گردشگری حلال در حوزه تخصصی دندانپزشکی شود.

نشان استاندارد جهانی گردشگری حلال، تایید سازمان بین المللی سی تی وان و سازمان های جهانی گردشگری حلال است که پس از بازرسی های مربوطه و تایید شدن مشخصه های یک کسب و کار در زمینه گردشگری حلال، به آن کسب و کار تعلق می‌گیرد. نشان استاندارد محصول بر پایه‌ی چهار مولفه‌ی اصلی، کیفیت محصول، سلامت محصول، حلیت محصول و اصالت محصول بنا شده است. البته مولفه‌های بسیار بیشتری برای تایید شدن یک کسب و کار در حوزه گردشگری برای گرفتن نشان استاندارد حلال وجود دارد.

سازمان بین المللی سیتی وان ، تنها سازمان صادر کننده پروانه بین المللی بهره برداری استاندارد محصول در حوزه سلامت، کیفیت ، اصالت و حلیت کلیه محصولات و خدمات می باشد. این سازمان به عنوان تنها سازمان موجود در حوزه گردشگری حلال پذیرفته و به تمام کشورهای عضو UNWTO معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه