سلامت دهان و دندان

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا ظفرقندی : سلامت دهان و دندان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و از بخش‌های مهم حوزه سلامت محسوب می‌شود، زیرا هم در ابعاد جسمی و روحی و روانی و هم از نظر مسائل اقتصاد درمان بسیار تأثیرگذار است.

وی با اشاره به اینکه جامعه دندانپزشکی کشور و انجمن دندانپزشکان در سازمان نظام پزشکی و حوزه‌های مختلف تصمیم گیری اثر گذاری بالایی دارند، ادامه داد: همکارانمان در رشته‌های مختلف دندانپزشکی خدمات با کیفیتی را به بیماران ارائه می‌دهند که این مهم با تلاش فراوان و گذشت زمان حاصل شده است.

ظفرقندی گفت: کیفیت خدمات دندانپزشکی در ایران به گونه‌ای است که حتی از کشورهای همسایه نیز برای دریافت خدمات به کشور ما مراجعه می‌کنند و در حوزه تولید علم نیز جامعه دندانپزشکی کشور پیشتاز بوده و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با اشاره به اینکه سال گذشته جامعه دندانپزشکی کشور رتبه ۱۴ را در دنیا به لحاظ تولید علم کسب نمود، تصریح کرد: در مجموع شرایط خوبی را در حوزه دندانپزشکی داریم و با توجه به بحران کرونا در کشور همکاران جامعه دندانپزشکی در مخاطره قرار دارند که با رعایت اصول بهداشتی از سوی مردم و همکارانمان امیدواریم حداقل آسیب‌ها را در این حوزه داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه