رزمایش جهادگران فاطمی۲

رزمایش جهادگران فاطمی۲

به گزارش خبرنگار مهر، علی نوری زاده در جمع مسئولان اقشار بسیج استان و فرماندهان نواحی اظهار داشت: نگاه اول سپاه الغدیر استان یزد، برگزاری تخصصی این رزمایش است و همه اقشار تخصصی بسیج باید با تمام ظرفیت خود در رزمایش جهادگران فاطمی۲ برای خدمت رسانی، حضوری مؤثر داشته باشند.

وی عنوان کرد: در تمام شهرستان ها برای طرح کرامت برنامه ویژه تدارک دیده شود و در صورتی که نواحی ظرفیت مازادی داشت می تواند در شهرستان های اطراف نیز حضور پیدا کند.

نوری زاده بیان کرد: گروه های پایش در استان فعال شدند و مشکلات مناطق را بررسی می کنند تا در هفته ای که رزمایش برگزار می شود، گروه های جهادی به طور منظم سازماندهی شوند.

رزمایش جهادگران فاطمی۲ از ۲۸ آبان آغاز می شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد نیز در این جلسه اظهار داشت: رزمایش جهادگران فاطمی۲ به طور همزمان در سراسر کشور از ۲۸ آبان به مدت یک هفته برگزار خواهد شد در استان یزد نیز ۱۵۰ گروه جهادی و اقشار مختلف بسیج اعلام آمادگی کردند لذا در استان پیش بینی همه برنامه ها شده است.

علی اصغر سلمانی با ارائه برنامه های پیشنهادی برای همه اقشار افزود: بنا داریم سه منطقه کم برخوردار حسن آباد، اکرمیه و اکرم آباد را در یزد به عنوان منطقه هدف انتخاب کنیم و مجری برگزاری رزمایش در این مناطق ناحیه مقاومت بسیج شهید الله‌داد است.

در این جلسه که مسئولان همه اقشار حضور داشتند هر کدام به ارائه برنامه ها و دیدگاه های خود پرداختند.

بسیج جامعه پزشکی از آماده بودن ۵۰ گروه تخصصی پزشکی خبر داد همچنین عنوان کرد یک تیم قوی دندانپزشکی نیز در دو منطقه به طور رایگان خدمات رسانی خواهند کرد.

بسیج صدا و سیما، بسیج حقوقدانان، بسیج کارمندان، بسیج هنرمندان و … نیز در این اردوی جهادی خدمات متنوعی ارائه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

نوشته های مشابه