تدبیر نماینده عالی دولت در هرمزگان

تدبیر نماینده عالی دولت در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رضا مهری با اشاره به اجرایی شدن رویکرد دولت سیزدهم در مسیر ایجاد فرصت‌های برابر برای تمام مردم در نقاط مختلف گفت: با تدبیر نماینده عالی دولت در هرمزگان، قرارگاه مردم جهت تسهیل خدمات رسانی در حوزه های مختلف، به مردم مناطق مختلف استان راه‌اندازی شد.

وی افزود: یکی از کار ویژه‌های قرارگاه مردم خدمت در حوزه سلامت و تلاش در جهت افزایش سطح خدمات درمانی و بهداشتی رایگان به ویژه در محلات و مناطق محروم است.

مهری عنوان‌کرد: با راهبری استاندار هرمزگان و پای کار آوردن امکانات درمانگاه ستاد بحران استانداری همچنین حضورجهادی پزشکان مجرب از سراسر کشور و همکاری مسئولان توانستیم شبکه ی منسجم درمانی در حوزه‌های تخصصی پزشکی ایجاد کنیم.

مشاور امور پزشکی استاندار هرمزگان، تعداد اردوی جهادی پیشین قرارگاه را ۱۴ مورد عنوان کرد و اظهارداشت: از بهمن سال قبل و شروع اردوهای قرارگاه، بیش از ۴۷ هزار خدمت درمانی به مردم شریف استان در بندرعباس، هرمز، حاجی‌آباد، قشم، رودان، میناب، بندرلنگه، ابوموسی، سیریک، بشاگرد و … ارائه شده است.

مهری پانزدهمین اردوی درمانی قرارگاه ابوموسی را ویژه خدمات تخصصی دندانپزشکی دانست و توضیح داد: از امروز صبح همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، یک گروه ۴۵ نفره از متخصصین دندانپزشکی همراه با ۴۰ یونیت مجهز با پرواز اختصاصی از تهران به مقصد جزیره بوموسی آمدند.

مشاورپزشکی استاندار مدت این اردوی جهادی را تا روز جمعه اعلام و خاطرنشان‌کرد: در این اردوی جهادی تلاش می‌شود مشکلات سلامت دهان و دهان ساکنین جزایر سه گانه به صفر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

نوشته های مشابه