امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی و انجمن صنفی فعالان رسانه‌ای لرستان

دانشگاه

به گزارش اول دنت ، این تفاهم نامه در جلسه‌ای، با حضور دکتر بهرام دلفان رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ، دکتر کامران آزادبخت” رئیس دانشکده دندانپزشکی خرم آباد ، محدثه مقدم رییس هیات مدیره انجمن صنفی فعالان رسانه ای استان ، سیداحمد_موسوی دبیر ، غلامرضا مهرابی” بازرس و “فاطمه کردعلیوند” عضو هیات مدیره انجمن در دفتر رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، منعقد گردید.

 

در این جلسه ،تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی لرستان و انجمن صنفی فعالان رسانه‌ای استان باهدف ارائه خدمات دندانپزشکی به اعضای این انجمن به امضا دکتر بهرام_دلفان رئیس دانشگاه و محدثه مقدم” رئیس هیئت مدیره انجمن به عنوان طرفین این تفاهم نامه،رسید.

رییس هیات مدیره انجمن صنفی فعالان رسانه ای استان در حاشیه این مراسم گفت: به موجب این تفاهم‌نامه ،خبرنگاران و اصحاب رسانه عضو انجمن صنفی فعالان رسانه‌ای لرستان می توانند از خدمات تخصصی دندانپزشکی ، شامل عصب کشی، کشیدن دندان، جرم گیری، عکسبرداری و خدمات تخصصی به اطفال در دانشکده دندانپزشکی و کلینیک تخصصی بعثت خرم آباد بهره مند شوند.

محدثه مقدم اظهار کرد: اعضا این انجمن در صورت تمایل برای بهره مندی از این خدمات که بخشی از آن رایگان و بخشی با تخفیف ویژه می باشد، پس از دریافت معرفی نامه به مراکز دانشکده دندانپزشکی وکلنیک بعثت خرم آباد، مراجعه کنند.

وی افزود:چگونگی دریافت معرفی نامه و مراجعه برای نوبت دهی در روز های آینده از سوی انجمن فعالان رسانه ای لرستان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

منبع :خبربان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه