ارائه 111 هزار خدمت پزشکی و دندانپزشکی رایگان به نیازمندان هرمزگانی

خدمت

به گزارش خبرگزاری اول دنت از بندرعباس، حمید باسره مدیرکل کمیته امداد هرمزگان امروز گفت: گروه های جهادی درمانی در سال 1401 با حضور در مناطق محروم استان هرمزگان، 111هزار و 930 خدمت تخصصی پزشکی و دندانپزشکی رایگان به نیازمندان ارائه نمودند که ارزش این خدمات پزشکی بالغ بر 29 میلیارد و 245 میلیون تومان بوده است.

باسره اشاره به اینکه در سال گذشته 28 گروه جهادی درمانی تخصصی و دنداپزشکی به مناطق محروم استان هرمزگان اعزام شدند، افزود: این تعداد خدمت رایگان به نیازمندان توسط 733 پزشک و دندانپزشک اعزامی توسط گروه های جهادی درمانی به استان هرمزگان محقق شده است.

وی تصریح کرد: خدمات پزشکی این گروه های جهادی درمانی در بخش های دندانپزشکی، عمومی ، داخلی، چشم پزشکی، زنان و زایمان، کودکان، ارتوپدی، جراح عمومی، سونوگرافی و مشاوره بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان به ارزش و اهمیت خدمت صادقانه گروه های جهادی در مناطق محروم اشاره و یادآور شد: یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی، تشکیل گروه‌های جهادی است که اعضای آن داوطلبانه در این گروه ها عضو شده و مشغول خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم به ویژه نیازمندان و محرومان جامعه می‌شوند.

باسره گفت:اعزام گروه های جهادی به هرمزگان با همکاری استانداری هرمزگان، کمیته امداد، قرارگاه مردمی سلامت و دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان بوده است.

 

 

 

منبع : خبربان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه