اطلاعات تماس

میدان تجریش، میدان قدس، خیابان شریعتی، بن بست محوی، پلاک ۲

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

ارائه 111 هزار خدمت پزشکی و دندانپزشکی رایگان به نیازمندان هرمزگانی

خدمت

به گزارش خبرگزاری اول دنت از بندرعباس، حمید باسره مدیرکل کمیته امداد هرمزگان امروز گفت: گروه های جهادی درمانی در سال 1401 با حضور در مناطق محروم استان هرمزگان، 111هزار و 930 خدمت تخصصی پزشکی و دندانپزشکی رایگان به نیازمندان ارائه نمودند که ارزش این خدمات پزشکی بالغ بر 29 میلیارد و 245 میلیون تومان بوده است.

باسره اشاره به اینکه در سال گذشته 28 گروه جهادی درمانی تخصصی و دنداپزشکی به مناطق محروم استان هرمزگان اعزام شدند، افزود: این تعداد خدمت رایگان به نیازمندان توسط 733 پزشک و دندانپزشک اعزامی توسط گروه های جهادی درمانی به استان هرمزگان محقق شده است.

وی تصریح کرد: خدمات پزشکی این گروه های جهادی درمانی در بخش های دندانپزشکی، عمومی ، داخلی، چشم پزشکی، زنان و زایمان، کودکان، ارتوپدی، جراح عمومی، سونوگرافی و مشاوره بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان به ارزش و اهمیت خدمت صادقانه گروه های جهادی در مناطق محروم اشاره و یادآور شد: یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی، تشکیل گروه‌های جهادی است که اعضای آن داوطلبانه در این گروه ها عضو شده و مشغول خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم به ویژه نیازمندان و محرومان جامعه می‌شوند.

باسره گفت:اعزام گروه های جهادی به هرمزگان با همکاری استانداری هرمزگان، کمیته امداد، قرارگاه مردمی سلامت و دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان بوده است.

 

 

 

منبع : خبربان

پایان کار بیستمین کنگره انجمن اندودانتیست های ایرانی پس از سه روز حضور فعال در محل سالن اجلاس سران
ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه