پردرآمدترین مشاغل در اروپا و آمریکا کدام هستند؟

پردرآمدترین مشاغل در اروپا و آمریکا کدام هستند؟

پردرآمدترین مشاغل در اروپا و آمریکا کدام هستند؟
پردرآمدترین مشاغل دنیا در حوزه های تکنولوژی، کسب و کار و سلامت فعال هستند و میانگین درآمد آن ها در کشورهای اروپایی و آمریکایی از سایر مشاغل بالاتر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ستارگان سینما و ورزشکاران که نام آن ها در این فهرست آمده است می توانند درآمد کم تر و یا بیشتری کسب کنند چرا که این افراد حقوق ثابتی ندارند.

رتبه اول پردرآمدترین شغل دنیا به مدیران اجرایی تعلق دارد و افرادی که در این جایگاه در کشورهای آمریکایی و اروپایی مشغول به کاراند سالانه به طور میانگین ۴۳۰ و ۲۹۵ هزار دلار درآمد دارند.

رتبه دوم پردرآمد ترین مشاغل دنیا به متخصصان بیهوشی تعلق دارد که میانگین حقوق سالانه آن ها در کشورهای آمریکایی ۴۱۰ هزار دلار است و در کشورهای اروپایی نیز میانگین حقوق این افراد ۲۷۵ هزار دلار است.

جراحان سومین شغل پردرآمدن دنیا را دارند و میانگین درآمد سالانه این افراد در کشورهای آمریکایی و اروپایی به ترتیب ۳۹۶ و ۲۲۰ هزار دلار است.

جایگاه چهارم پردرآمدترین شغل دنیا به ارتودنتیست ها تعلق دارد و میانگین درآمد سالانه این افراد در کشورهای آمریکایی و اروپایی به ترتیب ۲۹۵ و ۳۲۷ هزار دلار است.

پنجمین شغل پردرآمد دنیا بازیگری است به گونه ای که میانگین درآمد سالانه افراد مشغول در این حوزه در کشورهای اروپایی و آمریکایی به ترتیب ۲۳۵ و ۱۶۷ هزار دلار است.

دندان پزشکی ششمین شغل پردرآمد دنیا است و افرادی که در این حوزه مشغول به کاراند به ترتیب در کشورهای آمریکایی و اروپایی سالانه به طور میانگین ۲۲۵ و ۱۳۵ هزار دلار درآمد کسب می کنند.

وکلا در هفتمین جایگاه این فهرست قرار گرفته اند و افرادی که در این حوزه مشغول به کاراند به طور میانگین سالانه در کشورهای آمریکایی و اروپایی ۱۹۵ و ۱۶۰ هزار دلار درآمد دارند.

مهندسان در جایگاه هشتم این فهرست قرار دارند و افرادی که در این حوزه مشغول به کار اند در کشورهای آمریکایی و اروپایی به طور میانگین سالانه ۱۵۶ و ۱۳۶ هزار دلار درآمد دارند.

در جایگا نهم این فهرست مدیران آی تی قرار گرفته اند که مانگین درآمد سالانه این افراد در کشورهای آمریکایی و اروپایی به ترتیب ۱۳۳ و ۷۸ هزار دلار است.

دهمین جایگاه این فهرست به مدیران بازاریابی اختصاص یافته است و افرادی که در این حوزه مشغول به کاراند به طور میانگین سالانه در کشورهای امریکایی و اروپایی ۱۰۲ و ۷۳ هزار دلار درآمد دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه