اطلاعات تماس

پل رومی، بالای خیابان واعظی، بن بست محوی، پلاک 2

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

پردرآمدترین مشاغل در اروپا و آمریکا کدام هستند؟

پردرآمدترین مشاغل در اروپا و آمریکا کدام هستند؟

پردرآمدترین مشاغل در اروپا و آمریکا کدام هستند؟
پردرآمدترین مشاغل دنیا در حوزه های تکنولوژی، کسب و کار و سلامت فعال هستند و میانگین درآمد آن ها در کشورهای اروپایی و آمریکایی از سایر مشاغل بالاتر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ستارگان سینما و ورزشکاران که نام آن ها در این فهرست آمده است می توانند درآمد کم تر و یا بیشتری کسب کنند چرا که این افراد حقوق ثابتی ندارند.

رتبه اول پردرآمدترین شغل دنیا به مدیران اجرایی تعلق دارد و افرادی که در این جایگاه در کشورهای آمریکایی و اروپایی مشغول به کاراند سالانه به طور میانگین ۴۳۰ و ۲۹۵ هزار دلار درآمد دارند.

رتبه دوم پردرآمد ترین مشاغل دنیا به متخصصان بیهوشی تعلق دارد که میانگین حقوق سالانه آن ها در کشورهای آمریکایی ۴۱۰ هزار دلار است و در کشورهای اروپایی نیز میانگین حقوق این افراد ۲۷۵ هزار دلار است.

جراحان سومین شغل پردرآمدن دنیا را دارند و میانگین درآمد سالانه این افراد در کشورهای آمریکایی و اروپایی به ترتیب ۳۹۶ و ۲۲۰ هزار دلار است.

جایگاه چهارم پردرآمدترین شغل دنیا به ارتودنتیست ها تعلق دارد و میانگین درآمد سالانه این افراد در کشورهای آمریکایی و اروپایی به ترتیب ۲۹۵ و ۳۲۷ هزار دلار است.

پنجمین شغل پردرآمد دنیا بازیگری است به گونه ای که میانگین درآمد سالانه افراد مشغول در این حوزه در کشورهای اروپایی و آمریکایی به ترتیب ۲۳۵ و ۱۶۷ هزار دلار است.

دندان پزشکی ششمین شغل پردرآمد دنیا است و افرادی که در این حوزه مشغول به کاراند به ترتیب در کشورهای آمریکایی و اروپایی سالانه به طور میانگین ۲۲۵ و ۱۳۵ هزار دلار درآمد کسب می کنند.

چرا از مواد گلاس آینومرهای هیبرید ترمیمی برای درمان های طولانی مدت استفاده می شود؟
ادامه مطلب

وکلا در هفتمین جایگاه این فهرست قرار گرفته اند و افرادی که در این حوزه مشغول به کاراند به طور میانگین سالانه در کشورهای آمریکایی و اروپایی ۱۹۵ و ۱۶۰ هزار دلار درآمد دارند.

مهندسان در جایگاه هشتم این فهرست قرار دارند و افرادی که در این حوزه مشغول به کار اند در کشورهای آمریکایی و اروپایی به طور میانگین سالانه ۱۵۶ و ۱۳۶ هزار دلار درآمد دارند.

در جایگا نهم این فهرست مدیران آی تی قرار گرفته اند که مانگین درآمد سالانه این افراد در کشورهای آمریکایی و اروپایی به ترتیب ۱۳۳ و ۷۸ هزار دلار است.

دهمین جایگاه این فهرست به مدیران بازاریابی اختصاص یافته است و افرادی که در این حوزه مشغول به کاراند به طور میانگین سالانه در کشورهای امریکایی و اروپایی ۱۰۲ و ۷۳ هزار دلار درآمد دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه