فعالیت “داروخانه مرکزی هلال‌احمر” در تعطیلات نوروز شبانه‌روزی شد

داروخانه

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی گفت: در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲، داروخانه مرکزی هلال احمر در تهران به‌صورت شبانه‌روزی دایر است.

به گزارش گرروه اجتماعی خبرگزاری اول دنت، علیرضا عسکری گفت: با عنایت به تاکید ریاست جمعیت هلال احمر،داروخانه مرکزی هلال احمر در تعطیلات نوروز امسال به صورت شبانه‌روزی دایر است و همکاران تلاشگر ما آماده خدمت‌رسانی به هموطنان هستند.

وی تصریح کرد: از آنجا که خدمت‌رسانی به موقع و تأمین اقلام درمانی مورد نیاز بیماران از اولویت‌های سازمان تدارکات پزشکی است؛  طبق برنامه ریزی‌های انجام شده داروخانه مرکزی هلال احمر این سازمان در ایام نوروز  1402 به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی خدمات خود را ارائه خواهد داد تا بیماران مشکلی برای تأمین دارو و اقلام درمانی خود نداشته باشند.

واکنش رئیس هلال احمر به فروش تجهیزات امدادی در بازار آزاد
عسکری ضمن تشکر از همکاری سازمان غذا و‌دارو با مجموعه هلال احمر افزود: امیدواریم با توجه به افزایش ساعت کاری داروخانه هلال احمر، سازمان غذا و‌دارو نیز با اختصاص  سهمیه دارویی کافی زمینه همکاری هرچه بیشتر با بیماران و‌ مراجعین را فراهم آورد.

داروخانه مرکزی هلال احمر در تهران، خیابان طالقانی واقع شده است و هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی با تلفن 41651 تماس برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

نوشته های مشابه