SomnoMed برند موفقی که حوزه فعالیت هایش

SomnoMed برند موفقی که حوزه فعالیت هایش به ارائه راه حل های درمانی برای خواب بهتر و بی صداتر افراد مربوط می شود، با نوآوری های پیوسته و تحقیقات گسترده بالینی، محصولات و خدمات خود را برای بهبود کیفیت افراد در اختیار آنها قرار می دهد. این کمپانی در سال 2004 در سیدنی استرالیا تأسیس شد و فعالیتش را به سایر نقاط جهان گسترش داد. هم اکنون حدود 300 هزار بیمار در 27 کشور دنیا از خدمات این کمپانی استفاده می کنند.

اما طی یک اقدام جدید، به تازگی تصمیم گرفته شده که از اسکنرهای داخل دهانی 3Shape TRIOS برای ارسال مستقیم دریافت های دیجیتالی بیمار به ابزار SomnoMed استفاده شود تا بهتر بتواند مشکلات خواب و مسائلی مانند دندان قروچه را در افراد درمان نماید.

سومنوگرافی یا تست خواب، روشی است که برای مشخص کردن الگوهای خواب در افرادی که دچار اختلالات خواب هستند به کار می رود. این الگوها بوسیله ثبت فاکتورهای همچون امواج مغز، سطح اکسیژن خون، میزان تپش قلب، وضعیت تنفسی و … تشخیص داده شده و برای هر بیمار به صورت مجزا در نظر گرفته می شوند.

با کمک وسیله ای به نام SomnoDent، فک پایین بیمار در طول خواب به جلو حرکت داده شده و می توان با اطمینان از اینکه زبان کوچک راه تنفس را مسدود نمی کند، به بافت های عقبی گلو اجازه داده داد که کاملاً ریکلس شوند. بدین ترتیب یک خواب ایمن و بی صدا برای بیمار فراهم می شود. اکنون با دخالت 3Shape TRIOSدر این پروسه، کار دندانپزشکان برای تکمیل فرآیند بسیار راحت تر می شود. تصاویر اسکن شده فوراً برای دستگاه های SomnoMed ارسال می گردد و پروسه کوتاه تر و مطمئن تر به پیش می رود و پیش بینی پذیری آن افزایش می یابد.

با این همکاری، شاهد یک گردش کار کاملاً دیجیتال و البته هیجان انگیز(!) خواهیم بود که بهبود دقت، کیفیت، سهولت و سرعت، از دستاوردهای حاصل از آن است. معاونین ارشد هر دو کمپانی، از این همکاری رضایت فراوان دارند. کمپانی SomnoMed خوشحال است که کارش توسط محصول معتبر یک برند محبوب مورد تأیید قرار می گیرد و از مثبت بودن نتایج فعلی آزمایشات، خرسند است. نتایج نظرسنجی از بیماران نیز نشان می دهد که از دیدگاه آنها این روش ساده تر، سریع تر و همراه با چالش های بسیار کمتری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه