مرکز تفسیر آنلاین رادیولوژی گزارش آنلاین

گزارش آنلاین اولین موسسه تهیه گزارش رادیولوژی از راه دور ایران است که در سال 1400 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک در بخش مشاوره رادیولوژی تاسیس شد.
به لطف تصاویر به دست آمده با روش های تصویربرداری مدرن که در آن از فناوری های پیشرفته در عصر ما استفاده می شود، تشخیص پزشکی مبتنی بر شواهد جای خود را به تشخیص درمانی مبتنی بر اطلاعات بیمار سپرده است. به عنوان یک نتیجه طبیعی نیاز به یک رادیولوژیست متخصص آنلاین بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود.

سایت گزارش آنلاین با هدف تشخیص و آرشیو تصاویر در محیطی مناسب تاسیس شد. وب سایت گزارش آنلاین فرصت مناسبی را برای معاینات رادیولوژیکی، مانند MRI، MR آنژیوگرافی، CT،  ماموگرافی،  اشعه ایکس دیجیتال را فراهم می کند. این خدمات در هر نقطه ای از کشور در دسترس کاربران گرامی است.
خدمات ارائه شده به صورت شبانه روزی است و در صورت مشاهده مورد اضطراری و اورژانسی ظرف 60 دقیقه گزارش تهیه می شود. تصاویر ارسالی شما در سرور های سایت ذخیره می‌شوند، بدین ترتیب از ادامه خدمات بدون وقفه اطمینان حاصل می‌شود.

گزارش آنلاین چگونه عمل می کند؟

در حالی که تکنسین های شما در حال انجام عکس های MRI، توموگرافی، ماموگرافی و اشعه ایکس هستند، شما تصاویر خود را در سایت ما بارگذاری می کنید. سپس گزارش مربوطه توسط رادیولوژیست های متخصص ما نوشته می شود و شما می توانید به صورت آنی گزارش مورد نظر خود را از روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید و پرینت بگیرید.

خدمات ارائه شده توسط گزارش آنلاین

  1. تهیه گزارش پزشکی دقیق از تصاویر رادیولوژیک شما
  2. مشاوره رادیولوژی
  3. تحلیل و بررسی تصاویر رادیولوژی شما
  4. آرشیو طولانی مدت تصاویر رادیولوژیک
  5. راه حلی بسیار سریع و آسان برای دریافت گزارش پزشکی مورد نظر
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنجشنبه
جمعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *