اطلاعات تماس

میدان تجریش، میدان قدس، خیابان شریعتی، بن بست محوی، پلاک ۲

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

کلینیک دندانپزشکی لبخند رویایی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی لبخند رویایی (سلامت دهان و دندان) با هدف ارائه خدمات نوین و پیشرفته، یکی از مجهز ترین کلینیک های دندانپزشکی می باشد که کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات، بالاترین سطح استاندارد های دنیا، همراه با کادری باتجربه، متعهد و متخصص و البته خوش اخلاق در اختیار همراهان گرامی قرار می دهد.

استفاده از تکنیک های نوین درمانی همچون دندانپزشکی دیجیتال، بهره گیری از تجربه و دانش دندانپزشکان با سابقه و ماهر، التزام به اصل مشتری مداری و ایجاد محیطی آرام و دلنشین برای مراجعین و همچنین واقع شدن در موقعیتی مناسب با دسترسی آسان به مترو و اتوبوس (تقاطع بلوار دریا، روبروی مسجد قدس، ساختمان پزشکان تریتا) از جمله ویژگیهای کلینیک دندانپزشکی لبخند رویایی می باشد.

خدمات کلینیک دندانپزشکی لبخند رویایی شامل طیف وسیعی از درمان ها و بخش های تخصصی می باشد. این کلینیک با کادر متخصص خود در تمامی زمینه های مختلف دندانپزشکی از جمله جراحی فک و صورت، ایمپلنتولوژی، ارتودنسی، زیبایی دندان، درمان ریشه، جراحی های لثه و غیره خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، متخصصین دندانپزشکی زیبایی با استانداردهای بین المللی گرد هم آمده اند تا با تلفیق این روش های درمانی، راه حل مناسبی را برای شما ارائه دهند.

شنبه
6 الی 22
یکشنبه
6 الی 22
دوشنبه
6 الی 22
سه شنبه
6 الی 22
چهار شنبه
6 الی 22
پنجشنبه
8 الی 16
جمعه
تعطیل