پیشرفته‌ترین مرکز درمان سرطان در ایران افتتاح می‌شود

سرطان

مرکز جامع پیشگیری و درمان سرطان برکت به عنوان مجهزترین و پیشرفته‌ترین مرکز درمان سرطان در منطقه، به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری اول دنت، در راستای تحقق اهداف ستاد اجرایی فرمان امام مبنی بر پیشرفت، محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات اجتماعی و رفع نیاز بیماران به خروج از کشور برای طی مراحل درمان بیماری‌های پیچیده و سخت، “مرکز جامع پیشگیری و درمان سرطان برکت” با حضور رئیس‌جمهور به بهره‌برداری می‌رسد.

از جمله ویژگی‌های بارز این مرکز ارائه تمام خدمات مربوط به غربالگری، تشخیص و درمان تمام انواع سرطان‌ها در یک مکان است و برای نخستین بار در کشور و حتی در منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) برخی از دستگاه‌های فوق مدرن در آن به کار گرفته می‌شود و بنابراین این مرکز مجهزترین و پیشرفته‌ترین مرکز درمان سرطان در منطقه خواهد بود.

بیمارستان , سرطان , بهداشت و درمان ,

دستگاه‌های پیشرفته شتاب‌دهنده خطی، سایبرنایف، توموتراپی و دستگاه “سی تی سیموالتور” در کنار بخش‌های تخصصی شامل تصویربرداری، شیمی درمانی، رادیوتراپی، اتاق عمل، آندوسکوپی، کولونوسکوپی درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی، ژنتیک آزمایشگاه و داروخانه در خدمت مردم خواهد بود.

تربیت نیروی متخصص و آموزش کار با پیشرفته‌ترین دستگاه های درمانی موجود در دنیا از دیگر خدمات ستاد در این مرکز است.

مرکز جامع درمان سرطان برکت در منطقه 22 تهران بلافاصله پس از افتتاح ریاست جمهور با توجه به مجوزهای اخذ شده برای استفاده مردم و بیماران کشور در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

بیمارستان , سرطان , بهداشت و درمان ,

مجموعه بیمارستان و مرکز سرطان برکت در زمینی به مساحت 14 هزار متر مربع زیربنا در منطقه 22 تهران در حال احداث است که فاز نخست این مجموعه تحت عنوان “مرکز جامع سرطان برکت” به بهره برداری می رسد.

به گزارش تسنیم، برای ساخت مرکز جامع سرطان برکت تاکنون بالغ بر هزار و 200 میلیارد تومان توسط ستاد اجرایی فرمان امام هزینه شده است.

بیمارستان , سرطان , بهداشت و درمان ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

نوشته های مشابه