اطلاعات تماس

میدان تجریش، میدان قدس، خیابان شریعتی، بن بست محوی، پلاک ۲

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

نوزدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی

نوزدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سعید چنگیزی آشتیانی با اشاره به جزئیات نوزدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی گفت: با توجه به راه اندازی پرتال مرکز امور هیات علمی و به روز رسانی این سامانه، کلیه اطلاعیه های مرتبط در این پرتال به روز رسانی می شود و داوطلبان می توانند اطلاعات لحظه ای خود را از محل پرتال مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت دریافت کنند.

وی افزود: یکی از نکات مهم برای شرکت کنندگان در این دوره از فراخوان جذب هیات علمی این است که فرم های توانمندی در پست هیات علمی آموزشی و پست هیات علمی پژوهشی به طور جداگانه در دسترس متقاضیان قرار دارد و متقاضیان می توانند آن را مطالعه کنند.

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اظهار داشت: همچنین همچنین آخرین اطلاعات مربوط به نحوه توزیع بوردهای تخصصی ۵ درصد و ۱۰ درصد و بوردهای تخصصی دندانپزشکی و فوق تخصصی و اطلاعات مربوط به آنها در سامانه بارگذاری می شود.

وی ارائه اطلاعات در مورد مشمولان سربازی و همچنین ضوابط ویژه شرکت نخبگان را از دیگر موارد جدید سامانه اطلاعاتی جذب هیات علمی وزارت بهداشت برشمرد و گفت: به زودی درگاه ارتباطی با متقاضیان جذب هیات علمی وزارت بهداشت ایجاد می شود تا بتوانیم در اسرع وقت پاسخگوی متقاضیان باشیم و نیازی به حضور افراد در وزارت بهداشت نباشد.

گالر ی تصاویر