مجموعه مِدینو را می‌توان جامع‌ترین و منظم‌ترین اپلیکیشن دارو و درمان و علوم پزشکی

مجموعه مِدینو را می‌توان جامع‌ترین و منظم‌ترین اپلیکیشن دارو و درمان و علوم پزشکی

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، جهان و مناسبات جهان در حوزه‌های مختلف، مدام در حال تغییرات اساسی است که این تغییرات در عالم دارو و درمان، دارای حساسیتی بیشتر است. پیدایش بیماری‌هایی که بشر تاکنون با آنها سروکار نداشته است و ظهور پرسرعت سمت و سوهای تازه در عالم پزشکی و دارو و درمان، مسئولیتی بزرگ بر دوش کارشناسان زبده این علوم گذاشته است تا با سازوکارهایی مطالعه‌شده، تلاشی همه‌جانبه را در همراه شدن جوامع با این سرعت بالا آغاز کنند. حرکتی که سردمدار آن در کشور ما، اپلیکیشن جامع medino است.

دست پر medino در ارائه اطلاعات پزشکی با بیش از ۱۸ هزار پزشک

مجموعه مِدینو را می‌توان جامع‌ترین و منظم‌ترین اپلیکیشن دارو و درمان و علوم پزشکی معرفی کرد. اپلیکیشنی با مدیریت بالا که یاور همیشگی پزشکان در ارائه آخرین دستاوردهای علم سلامت در جهان است.

اپلیکیشنmedino که در طول فعالیت خود توانسته است با بهره‌مندی از نظریات کارشناسانه بیش از ۱۸ هزار پزشک (متخصص و عمومی)، دندانپزشک و داروساز کشور، رکوردی عالی در خدمات آنلاین پزشکی از خود برجای بگذارد، باز هم پذیرای بخش عمده‌ای از کادر درمانی کشور جهت به مرز کمال رساندن خدمات علمی است.

رفع نگرانی‌ها با تازه‌ترین داده‌های پزشکی در عرصه‌های بین المللی

همواره این نگرانی وجود داشته است که داروهای تجویز شده ممکن است چه عوارضی و تداخلاتی داشته باشند، medino با ردیابی دقیق آخرین اطلاعات دارویی ایران و جهان، دستیار قابل اطمینان پزشکان بوده است و با روند کنترل عوارض جانبی احتمالی و بررسی تداخلات دارویی و موارد کاربرد آنها در قالب ارائه اطلاعات به روز، مواردی بسیار مهم زیر را در اختیار کادر پزشکی قرار داده است:

شناخت دقیق گروه‌های دارویی

اندیکاسیون و کنتراندیکاسیون داروها

اشکال دارویی و دوزاژ آنها

شناخت راه‌های مبارزه با عوارض جانبی داروها

شناخت دقیق و علمی تداخلات احتمالی داروها

ارائه اطلاعات ضروری به پزشک در امور بالینی

مِدینو و وبینارهای آموزشی

نیاز جامعه پزشکی به همفکری‌های بیشتر در قالب نشست‌های علمی، یکی از دغدغه‌های مدیران ارشد مِدینو است. این اپلیکیشن با ایجاد ساده‌ترین راه‌های ممکن، ترتیبی اتخاذ کرده است که متخصصان پزشکی در سراسر کشور بتوانند در محیطی کاملاً صمیمانه، نقطه‌نظرات خود پیرامون معرفی و شناساندن آخرین متدهای درمان و معرفی و شناساندن آخرین داروهای مرتبط با هر بیماری را به یکدیگر معرفی کنند.

مدیریت زمان در علم پزشکی medino

حسن اپلیکیشن medino در این است که فاصله پزشکان در رصد آخرین دستاوردهای علم پزشکی و راه‌های مقابله با هر بیماری را از چندین ساعت یا چندین روز در اشکال سنتی مانند مراجعه به کتب متعدد و یا جزوه‌های مربوطه، به چندین دقیقه در قالب یک جستجوی ساده در تلفن همراه رسانده است. پزشکان محترم می‌توانند با نصب ساده این اپلیکیشن، عمده اطلاعات لازم برای معاینات و تجویز آزمایش‌ها، درمان‌ها و داروهای مورد نیاز بیمار را در کمترین زمان ممکن به دست آورند.

مرجعی برای همه پزشکان

دایره فعالیت medino ، که امروزه به عنوان معتبرترین اپلیکیشن حوزه سلامت در ایران مطرح است، وسعتی به اندازه کلیه علوم پزشکی دارد. پزشکان ومتخصصان در حوزه‌هایی چون داخلی، جراحی، قلب، کودکان، زنان و زایمان، علوم آزمایشگاهی، داروسازی و دندانپزشکی می‌توانند برای ارتقای دانش و مهارت خود بر اساس علوم به روز شده در این اپلیکیشن، با آخرین متدهای بین‌المللی مربوط به تخصص خود آشنا شوند و در روند کاری خود مورد استفاده قرار دهند.

توجه به پوست، مو و زیبایی در Medino

مراقبت‌های پوست و زیبایی در علوم پزشکی پیشرفته، نیاز به محصولاتی دارد که می‌بایست با تأیید پزشکان در این زمینه همراه باشند. محصولات مراقبتی که معمولاً بدون نگاه‌های کارشناسی شده در بازار به فروش می‌رسند، علاوه بر قیمت‌های گزاف ممکن است که سلامت پوست مصرف‌کننده را به خطر بیندازند. کارشناسان سلامت و زیبایی در medino، با توجه به نیاز نگاه تخصصی در این زمینه، دست به کار شده و با معرفی بیش ازشش هزار محصول زیبایی و مراقبتی از برندهای معتبر ایرانی و خارجی، اطلاعات کامل آنها را با چند کلیک ساده در دسترس پزشکان قرار داده اند.

مِدینو در این بخش، علاوه بر معرفی مراکز توزیع کننده این محصولات با بهترین قیمت‌ها، کارکرد هر محصول زیبایی و نوع استفاده از آن را تشریح کرده است.

شما در این بخش با انواع شوینده‌های پوست و مو، انواع کرم‌های ضد آفتاب، انواع مرطوب‌کننده‌های پوست، محصولات پاکسازی پوست، انواع سرم پوست و تأثیرات موثر رژیم‌های غذایی بر پوست و مو آشنا می‌شوید.

سابقه خوب medino تا امروز

آنچه که بیش از هر مورد دیگر، درباره اپلیکیشن medino خودنمایی می‌کند، پشتکار تیم مدیریت است. تیمی حرفه‌ای که با ایجاد بهترین روابط دوستانه با پزشکان کشور و تیم‌های درمانی توانسته است با برگزاری ۱۷۵ وبینار تخصصی و جذب ۱۸ هزار و ۷۶۸ کاربر فعال دارای کد نظام پزشکی و شناسایی و معرفی سه هزار و ۲۸۴ پروتکل درمانی و شناسایی و معرفی دو هزار و ۸۵۴ بانک اطلاعات دارویی، در حوزه فعالیت خود پیشتاز باشد.

medino و دنبال کردن سه هدف عمده

فعالیت تیم توسعه مِدینو، با درنظر گرفتن تمام ابعاد مربوط به علوم پزشکی از بدو فعالیت، سه هدف بزرگ را دنبال کرده است که شامل این موارد است:

تعهد همه‌جانبه در به روز رسانی مداوم اطلاعات

افزایش دانش و مهارت روزافزون

آسان‌تر کردن هرچه بیشتر دسترسی به اطلاعات

برخورداری از کامل‌ترین تفسیرها

شیوه برخورد متخصصان medino با عرضه محتواهای آموزشی مندرج در این اپلیکیشن، به گونه‌ای است که نتیجه‌بخشی آنها برای پزشکان، نمایانگر درصد بسیار بالایی ست. این محتواهای آموزشی که برای تسریع روند تجویز دارو و آغاز روند درمان، ساده‌سازی شده‌اند، همراهی مطمئن برای پزشکان به شمار می‌روند.

چگونه می‌توان با این اپلیکیشن همراه شد؟

پزشکان محترمی که قصد دارند به کاروان پیشتاز سلامت medino پیوسته و همراه با آخرین دستاورهای علمی و فنی این حوزه کار خود را به داده‌های دست اول متکی نمایند، فقط کافی است از طریق گوگل‌پلی، اپ‌استور و یا دانلود مستقیم و نصب رایگان این اپلیکیشن در گوشی همراه، دانش خود را در زمینه‌های تخصصی به روز کنند.

امتیاز ویژه استفاده از medino برای پزشکان این است که فقط با طی فرایند ثبت‌نام و وارد کردن کد نظام پزشکی خود، به راحتی می‌توانند وارد برنامه شوند و ضمن استفاده از داده‌های تخصصی، تجربیات خود را نیز در اختیار دیگران بگذراند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه