لبخند اقساطی دندانپزشکی آتن

لبخند اقساطی دندانپزشکی آتن

طبق اطلاع رسانی از خبربان : لبخند اقساطی دندانپزشکی آتن

لبخند اقساطی دندانپزشکی آتن- به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که افراد را از هم متمایز می‌کند، لبخند آن‌هاست؛ چرا لبخند شما به گونه‌ای نباشد که شما به آن افتخار کنید؟ به لطف کامپوزیت دندان در دنیا و به ویژه کشور ما و به وجودآمدن جدیدترین فناوری‌های دندانپزشکی دیگر لازم نیست از لبخندزدن در جمع یا هنگام عکس‌گرفتن خجالت بکشید.

ما دندانپزشکان زیبایی در مراکز دندانپزشکی بر این باوریم که لبخند شما بازدارنده شما نیست؛ بلکه یکی از دارایی‌های شما محسوب می‌شود. ما دوست داریم که جهان درخشش و لبخند شما را ببیند. کامپوزیت دندان می‌تواند برخی از مشکلات دندانی را که خودتان نیز نسبت به آن‌ها آگاه هستید برطرف کند و در نهایت به شما این امکان را دهد تا با اعتماد به نفس کامل لبخند زده و بدرخشید.

 

در این مقاله ما قصد داریم تا درباره یکی از روش‌های داشتن لبخند زیبا و با اعتماد به نفس که همان روش کامپوزیت دندان است ( لبخند اقساطی دندانپزشکی آتن ) با شما صحبت کنیم؛ لطفاً در ادامه با ما همراه باشید.

 

۶ مشکل که از طریق کامپوزیت دندان برطرف می‌شود

 

اگر برای بهبود عزت‌نفس خود آماده هستید و می‌خواهید به دندان‌های سفید و مرواریدی خود افتخار کنید، با یک دندانپزشک زیبایی تماس بگیرید. آن‌ها می‌توانند به شما برای داشتن یک لبخند زیبا کمک کنند.

 

۶ مورد از مشکلاتی که دندانپزشکان از طریق کامپوزیت دندان برطرف می‌کنند به صورت زیر است:

 

چسباندن دندان‌ها و ازبین‌بردن شکاف‌ها

بسیاری از مردان و زنان می‌توانند شکاف دندان‌های خود را نادیده بگیرند؛ اما ممکن است شما با فاصله بین دندان‌های خود راحت نباشید؛ در این صورت کامپوزیت آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند که لبخندی زیبا و کامل داشته باشید.

 

تغییر رنگ

دندان‌های هر کسی متفاوت است و سیستم‌های سفیدکننده همیشه روی افرادی که تغییر رنگ در دندان‌هایشان دارند کار نمی‌کند. اگر قبلاً سفیدکردن دندان را امتحان کرده‌اید و جواب نگرفته‌اید، شاید کامپوزیت دندان راه‌حل شما باشد.

 

لکه

روش سفیدکردن دندان ممکن است برای اکثر دندان‌های شما کارساز باشد؛ اما برای لکه‌های سرسخت شما کاری نمی‌کند؛ در این صورت کامپوزیت دندان می‌تواند آن را برطرف کند.

 

دندان‌های شکسته

اکثر مردم نمی‌توانند ظاهر دندان شکسته‌شده را نادیده بگیرند. اگر تصادف کرده‌اید و اخیراً دندانی را تراشیده‌اید، می‌توان از کامپوزیت برای رفع آن استفاده کرد.

 

اندازه و شکل

برخی از افراد از اندازه یا شکل دندان‌های خود ناراضی هستند. اگر فکر می‌کنید دندان‌هایتان برای دهانتان خیلی کوچک هستند یا ممکن است خیلی گرد یا بیش از حد مربع باشند، می‌توانیم از کامپوزیت برای ایجاد لبخندی زیبا و طبیعی برای شما استفاده کنیم.

 

دندان‌های کج

اکثر بزرگسالان نمی‌خواهند چندین سال از ارتودنسی استفاده کنند تا دندان‌های کج خود را اصلاح کنند و اکثر مردم دندان‌های کج را دوست ندارند. خوشبختانه ما می‌توانیم از کامپوزیت برای اصلاح دندان‌های کج یا نامرتب استفاده کنیم و لبخندی را که شما خواهان آن هستید به شما هدیه دهیم. کامپوزیت دندان بسته به سبک زندگی شما می‌تواند تا ۱۰ سال دوام بیاورد.

 

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان یکی از ساده‌ترین روش‌هایی است که دندانپزشکان زیبایی برای اصلاح ظاهر دندان‌ها از آن استفاده می‌کنند. کامپوزیت یک نوع رزین رنگی و مصنوعی است که برای رفع مشکلاتی مانند بدشکلی و تغییر رنگ دندان‌ها، شکستگی و بریدگی دندان‌ها یا برای پرکردن نواحی پوسیده یا ساییده‌شده استفاده می‌شود. کامپوزیت‌ها در طول سال‌ها بسیار قوی شده‌اند؛ بنابراین این روش برای دندان‌های جلو و حتی عقب مفید است.

 

روش انجام کامپوزیت دندان به چه صورت است؟

ابتدا شما برای مشاوره با دندانپزشک به مطب مراجعه می‌کنید. در اولین ویزیت مشکلات دندان خود و آنچه را که به دنبال آن هستید را با دندانپزشک در میان می‌گذارید تا پزشک بتواند دندان‌های شما را پس از معاینه تجزیه و تحلیل کند. به این ترتیب او متوجه می‌شود که اصلاحات مورد نیاز جزئی هستند یا زیاد.

سطح دندان شما به محلول اسید مخصوص آغشته می‌شود تا چسبندگی رزین افزایش یابد. یک محلول ژل ملایم روی ناحیه مینای دندان طبیعی مالیده می‌شود؛ این کار باعث سفت‌شدن سطح دندان شما شده و امکان اتصال محکم را فراهم می‌کند. سپس یک رزین بتونه مانند که حاوی رنگدانه‌های هم‌رنگ دندان شماست روی دندان طبیعی شما مالیده می‌شود.

پس از آن رزین شکل داده می‌شود تا مطابق با دندان‌های طبیعی شما باشد. در مرحله بعد رزین با استفاده از نور UV سفت می‌شود و در نهایت رزین جلا داده می‌شود. تغییر شکل در لبخند شما ایجاد می‌شود که به شما لبخند زیبا و مطمئنی را که شایسته آن هستید می‌دهد.

 

 

مزایای روش کامپوزیت دندان چیست؟

 1. گزینه‌ای ایده‌آل برای کسانی است که عیوب دندان زیادی ندارند.
 2. گزینه‌ای ارزان‌تر از ونیرهای چینی است.
 3. ساختار دندان‌ها کمتر نیاز به تغییر دارند.
 4. معمولاً با یک بار مراجعه به دندانپزشک می‌توان یک یا چند دندان را تکمیل کرد.
 5. گزینه خوبی برای جوان‌ترها و کسانی است که نمی‌خواهند ونیر دندان داشته باشند.
 6. در بهبود ظاهر دندان‌های بدرنگ و لکه‌دار نقش دارد.
 7. به محافظت از ریشه‌هایی که با عقب‌نشینی لثه‌ها در معرض دید قرار گرفته‌اند کمک می‌کند.
 8. بهترین راه برای اصلاح فشار گازگرفتن دندان‌های جلویی است.
 9. به شما این امکان را می‌دهد که شکل دندان‌های خود را تغییر دهید (یعنی بلندشدن دندان، تغییرشکل دندان).
 10. دندان‌های پوسیده و ترک‌خورده را ترمیم می‌کند.

معایب روش کامپوزیت دندان چیست؟

 1. کامپوزیت دندان به اندازه سایر درمان‌های زیبایی مانند روکش‌های چینی دوام ندارد.
 2. شما باید در مقطعی از زندگی خود آن‌ها را تعویض کنید.
 3. روش کامپوزیت دندان نمی‌تواند در برابر لکه‌ها و همچنین روکش‌ها مقاومت کند.
 4. مواد کامپوزیت می‌توانند راحت‌تر از سایر درمان‌های دندانپزشکی دندان‌ها را بشکنند.

 

آیا قبل یا بعد از عمل کامپوزیت دندان باید سفیدکردن دندان انجام شود؟

اگر سفیدکردن دندان را بعد از کامپوزیت دندان انجام دهید، کامپوزیت با رنگ دندان‌های شما کاملاً مطابقت نخواهد داشت و دندان‌های کامپوزیت‌شده با رنگ تیره‌تر خودنمایی می‌کند. اگر می‌خواهید دندان‌های خود را سفید کنید، قبل از انجام هر گونه عمل زیبایی دندان این کار را انجام دهید؛ در غیر این صورت هنگامی که دندان‌های خود را سفید می‌کنید کامپوزیت ثابت می‌ماند؛ حتی اگر دندان‌های طبیعی شما سفیدتر به نظر برسند.

 

مراقبت دندانی مناسب برای کامپوزیت دندان چیست؟

بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید؛ صبح و شب مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و از دهان‌شویه استفاده کنید. از عاداتی که می‌توانند دندان‌ها را از بین ببرند، اجتناب کنید، مانند: جویدن یخ، خودکار، آب نبات‌های سفت و سایر غذاها یا اشیا سخت.

برنامه‌ریزی منظم برای تمیزکردن دندان‌ها داشته باشید (حدوداً هر ۶ ماه یکبار). مصرف قهوه را محدود کنید و از استعمال دخانیات خودداری کنید.

 

 

کامپوزیت دندان چقدر طول می‌کشد؟

طول عمر مواد کامپوزیت به میزان باندینگ انجام شده و عادات دهانی شما بستگی دارد. با مراقبت خوب، کامپوزیت دندان می‌تواند ۳ تا ۱۰ سال قبل از نیاز به تغییر یا تعویض دوام بیاورد.

 

انتخاب یک دندانپزشک زیبایی در شهر خود

هنگام انتخاب درمان زیبایی دندان برای خود مهم است که خواسته‌ها، نیازها و بودجه خود را با دندانپزشک خود در مرکز دندانپزشکی زیبایی شهر خود در میان بگذارید. یک دندانپزشک زیبایی خوب برای درک روشن و درست انتظارات شما زمان خواهد گذاشت و توصیه‌هایی را به عنوان بهترین راه‌حل برای تغییر شکل لبخند شما ارائه خواهد داد.

 

جمع‌بندی

یکی از روش‌های زیبایی و داشتن لبخند زیبا استفاده از کامپوزیت دندان است. در این روش لایه نازکی از مواد کامپوزیت روی دندان‌های شما کشیده شده و لکه‌ها، کجی‌ها و شکستگی‌های دندان شما ترمیم می‌شود. این روش برای افرادی که می‌خواهند لبخندی زیبا داشته باشند روشی مناسب و مقرون‌به‌صرفه است که حتی به صوت اقساطی نیز امکان‌پذیر است.

 

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

نوشته های مشابه