اطلاعات تماس

میدان تجریش، میدان قدس، خیابان شریعتی، بن بست محوی، پلاک ۲

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

قیمت روکش دندان زیرکونیومی چقدر است؟

قیمت روکش دندان زیرکونیومی اغلب توسط افرادی که می خواهند دندان به شدت آسیب دیده را درمان کنند استفاده می شود. روش روکش دندانی زیرکونیومی یک تکنیک سودمند از تمامی جهات مختلف است. مخصوصاً اینکه از فلز پشتیبانی نمی کند می تواند این روش را برای کسانی که واکنش آلرژیک به فلز دارند بسیار کاربردی باشد. ما با جزئیات بیشتری در مورد مزایای درمان روکش زیرکونیوم صحبت خواهیم کرد. در عین حال به مسائلی که بر قیمت درمان تاثیر می گذارد نیز خواهیم پرداخت. اما بیایید بررسی کنیم که این درمان چقدر طول می کشد.

درمان روکش دندان زیرکونیوم چقدر طول می کشد؟

اگرچه تصور می شود که فرآیند روکش دندان زیرکونیوم در مدت زمان بسیار طولانی انجام می شود، اما این اطلاعات صحیح نیست. درمان در مدت زمان بسیار کوتاهی کامل می شود و بیماران پس از درمان می توانند به زندگی روزمره خود بازگردند.

قبل از شروع پروسه روکش دندان زیرکونیوم ، بیمار باید تحت معاینه قرار گیرد. باید مشخص شود که آیا پوسیدگی دندان یا سایر مشکلات سلامتی وجود دارد. فرآیند روکش دندان زیرکونیوم تقریباً در عرض 7 تا 10 روز کامل می شود. دوره درمان ممکن است در برخی از بیماران بسیار کوتاهتر باشد. افرادی که می خواهند از این روند سود ببرند، نیازی به استراحت طولانی از زندگی اجتماعی یا تجاری خود ندارند. قبل از آغاز روند درمان، دندانپزشک شما تخمینی از کل زمان درمان شما ارائه می دهد.

زبان، دریچه تشخیص سرطان پانکراس!
ادامه مطلب

2 5

مزایای روکش دندان زیرکونیوم چیست؟

مزایای روش روکش دندان زیرکونیوم باعث می شود که بسیاری از افراد متخصص این روش درمانی را ترجیح دهند. اگرچه روکش های متکی بر فلز ساختاری محکمی دارند، اما قابلیت عبور نور ندارند.

این روکش دندان که انعکاس منفی روی لثه دارد، ظاهری سفید و طبیعی به دندان می دهد. روکش دندان نتیجه ای طبیعی و زیبا ارائه می دهد. روکش دندان زیرکونیوم یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای افرادی است که می خواهند از تکنیک های روکش دندان بهره مند شوند اما نمی خواهند از ظاهر طبیعی فاصله بگیرند.

قیمت روکش دندان زیرکونیومی چگونه تغییر می کند؟

افرادی که می خواهند از روکش دندان بهره مند شوند، در مورد قیمت روکش دندان زیرکونیومی تحقیق می کنند و ممکن است با قیمت های متفاوتی مواجه شوند. در اینجا چند نمونه از عوامل موثر بر قیمت آورده شده است:

 • مواد مورد استفاده دندانپزشک
 • سطح کیفی مواد مورد استفاده در طول فرآیند
 • از کدام دستگاه ها استفاده می شود
 • تجربه دندانپزشک
 • ردیف دندان هایی که باید روکش شوند و تعداد دندان ها
 • کیفیت آزمایشگاهی که روکش ساخته می شود

به دلیل این که همه این عوامل با هم ارزیابی می شوند، مواجه شدن با قیمت های متفاوت یک نتیجه بسیار طبیعی است. در این مرحله باید در مورد نرخ ارز نیز صحبت کنیم. زیرا تغییرات نرخ ارز در قیمت بسیاری از درمان های دندانپزشکی نیز منعکس می شود. بیشتر مواد مورد استفاده از خارج از کشور وارد می شود. در این مرحله تغییرات نرخ ارز و انعکاس این تغییرات بر قیمت درمان نیز مطرح می شود. نیازی به اختصاص بودجه بسیار بالا برای روکش دندان نیست. ممکن است یک بودجه معقول کافی باشد.

تحلیل لثه چیست و ۵ عارضه ناشی از عقب نشینی لثه چیست؟
ادامه مطلب

3 3

روکش دندان زیرکونیوم در کجا استفاده می شود؟

یکی از مسائلی که به اندازه قیمت روکش دندان زیرکونیومی سوال می شود، محل استفاده از این روش است. می توان گفت که روکش های دندانی زیرکونیوم کاربرد گسترده ای دارند. می‌توانیم با یک فهرست کوتاه به این سؤال پاسخ دهیم:

 1. تغییر رنگ شدید دندان ها
 2. عدم ترجیح درمان ارتودنسی به دلایل مختلف
 3. ساختار دندان شکافته یا کج
 4. تغییر ساختار یا رنگ پرکردگی های قدیمی
 5. نیاز به روکش یا بریج روی دندان های گروه خلفی
 6. نیاز به پروتز ایمپلنت گروه قدامی
 7. تمایل به دستیابی به ظاهری طبیعی و زیبا در دندان

1 5

قیمت یک واحد روکش دندان زیرکونیومی چقدر است؟

ممکن است بیان قیمت روکش دندان زیرکونیومی برای یک دندان گمراه کننده باشد. قبل از هر چیز بهتر است از دندانپزشک خود وقت بگیرید و یک معاینه عمومی انجام دهید. نسبت به عواملی مانند اینکه کدام دندان روکش می شود، قیمت ممکن است متفاوت باشد. می توانید سوالات خود را در مورد این موضوع در قسمت نظرات بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه