سه برگزیده از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سی‌ امین دوره جشنواره دانشجویان نمونه کشوری

دانشجو

در سی‌امین دوره جشنواره دانشجویان نمونه کشوری، با حضور وزرای علوم و بهداشت، دانشجویان نمونه کشوری از دانشگاه‌های وزارت علوم، وزارت بهداشت و بخش بین الملل معرفی شده و مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش اول دنت و معاونت فرهنگی و دانشجویی، مراسم تجلیل از برترین ‌های سی‌ امین جشنواره دانشجویی کشوری 16 اسفندماه 1401 با حضور دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در سالن اجلاس سران برگزار شد و در این مراسم تعدادی از دانشجویان برتر دانشگاه‌های مجموعه‌های وزارت علوم، وزارت بهداشت و بین الملل به عنوان دانشجویان نمونه انتخاب شدند.
دکتر محمد مخبر در این مراسم با ابراز خرسندی از تقارن این مراسم با میلاد باسعادت امام زمان (عج) اظهار داشت: انتظار، اوج کمال خواهی برای بشریت است و این موضوع به دین اسلام و ادیان الهی منحصر نمی شود.
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه نگاه امام خمینی(ره) به دانشجویان، اساتید و دانشگاهیان نگاهی خاص بود، تصریح کرد: از نگاه امام چه پیش از انقلاب اسلامی و چه پس از آن، دانشگاه نقطه تحول و محل پیشرانی است و از همین رو دانشگاهیان نقش موثری در پیش و پس از انقلاب ایفا کرده اند.
پس از ارزیابی های انجام شده اسامی دانشجویان نمونه کشوری اعلام شد که سه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران “سمیرا رومینا” دانشجوی رشته مامایی دوره کارشناسی ارشد، “رضا حیدری سورشجانی” دانشجوی رشته پرستاری دوره کارشناسی ارشد و “نگارسادات احمدی” دانشجوی دوره دکتری حرفه‌ای پزشکی، افتخار آفرینی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه