رئیس هیأت مدیره انجمن دندانپزشکی ایران

به گزارش خبرنگار مهر، علی تاجرنیا، اظهار داشت: به رغم همه مشکلاتی که جامعه را تحت تأثیر قرار داده است، اما استقبال از این کنگره نشان می‌دهد که هنوز امید در وجود ما زنده است و برای ساختن ایران آباد و سر بلند، به پیش خواهیم رفت.

وی ادامه داد: در مقاطعی، عدم تدبیر و ناکارآمدی در سیستم اداره کشور، باعث شده با مشکلاتی در بخش‌های مختلف جامعه مواجه بودیم، اما دست از تلاش بر نخواهیم داشت تا شاهد پیشرفت و توسعه کشور باشیم.

تاجرنیا با اشاره به نقش ممتاز جامعه دندانپزشکی کشور در خدمت به مردم، گفت: در دو سال گذشته، اعتماد و انتظار مردم از دندانپزشکان افزایش یافته است که نشان می‌دهد جامعه دندانپزشکی، از جایگاه ممتازی در بین مردم برخوردار است.

رئیس هیأت مدیره انجمن دندانپزشکی ایران، با انتقاد از عملکرد سازمان نظام پزشکی در حمایت از جایگاه جامعه پزشکی کشور، افزود: متأسفانه سازمان نظام پزشکی، آن طور که باید و شاید نتوانسته نقش اصلی خود را ایفا کند.

وی با اشاره به موضوع مالیات و تعرفه پزشکی، گفت: کشور و مردم در شرایط سخت و دشواری به سر می‌برند، اما می‌توان با اقدامات مناسب، از حجم مشکلات کاست.

تاجرنیا ادامه داد: یکی از چالش‌های پیش رو در حوزه سلامت کشور، موضوع اقتصاد سلامت است که جامعه پزشکی و دندانپزشکی، با پرداخت سوبسید، به مردم خدمت می‌کنند. اما، در مقابل شاهد رفتارهایی در مواجهه با جامعه پزشکی هستیم که در شأن آنها نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه