دندانپزشک قلابی در مسجدسلیمان روانه زندان شد

به گزارش خبرگزاری مهر، رحمان بن سعید درباره جزئیات خبر اظهار کرد: این دندانپزشک بدون مجوز اقدام به تأسیس لابراتوار دندانپزشکی در منزل خود و قالب‌گیری، کشیدن دندان و گذاشتن دندان متحرک برای مردم شهرستان کرده بود. وی افزود: با توجه به ماده ۳ قانون مربوط به مقررات امور پزشکی و دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی، مدتی پیش این دندانپزشک بازداشت و پس از طی مراحل قانونی، حکم محکومیت برایش صادر و روانه زندان شد. دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان گفت: امنیت و سلامت مردم خط قرمز این دادستانی است و با افرادی که بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به ارائه امور پزشکی کرده و سلامت جامعه را تهدید می‌کنند بی شک با جدیت برخورد خواهد شد.

دندانپزشک قلابی در مسجدسلیمان روانه زندان شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، رحمان بن سعید درباره جزئیات خبر اظهار کرد: این دندانپزشک بدون مجوز اقدام به تأسیس لابراتوار دندانپزشکی در منزل خود و قالب‌گیری، کشیدن دندان و گذاشتن دندان متحرک برای مردم شهرستان کرده بود.

وی افزود: با توجه به ماده ۳ قانون مربوط به مقررات امور پزشکی و دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی، مدتی پیش این دندانپزشک بازداشت و پس از طی مراحل قانونی، حکم محکومیت برایش صادر و روانه زندان شد.

دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان گفت: امنیت و سلامت مردم خط قرمز این دادستانی است و با افرادی که بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به ارائه امور پزشکی کرده و سلامت جامعه را تهدید می‌کنند بی شک با جدیت برخورد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

نوشته های مشابه