در دندانپزشکی بودم که مرا به جام‌جهانی دعوت کردند!

در دندانپزشکی بودم که مرا به جام‌جهانی دعوت کردند!

به نقل از «فرارو»
در دندانپزشکی بودم که مرا به جام‌جهانی دعوت کردند!

فرارو – آرژانتین یکی از مدعیان قهرمانی در قطر است و چشم امید خیلی از هواداران به درخشش مسی است و امیدوارند تا این اعجوبه تاریخ‌ساز موفق شود جام جهانی را بالای سر ببرد.

به گزارش فرارو، آرژانتین در آستانه جام‌جهانی قطر ناراحتی‌های بزرگی دارد. آنها تا این لحظه مجبور شدند دو بازیکن را از ترکیب تیم کنار بگذارند.
لیونل اسکالونی، سرمربی تیم آرژانتین، مجبور شد خواکین کوریا و نیکو گونزالس را به دلیل مصدومیت از تیم خط بزند و دنبال جانشین برایشان بگردد. آنجل کوریا و تیاگو آلمادا جای آنها را گرفتند و آلمادا فاش کرد که وقتی در دندانپزشکی بود این خبر را شنید و از خوشحالی سر از پا نمی‌شناخت.در دندانپزشکی بودم که مرا به جام‌جهانی دعوت کردند!

آلمادا گفت: «در دندانپزشکی بودم که با من تماس گرفتند. گفتند: «تو به جام‌جهانی خواهی رفت.» شادی بی‌نظیری من را در بر گرفت. آماده‌ام تا هر کاری لازم باشد برای تیمم انجام بدهم.»در دندانپزشکی بودم که مرا به جام‌جهانی دعوت کردند!

کوریا، بازیکن اتلتیکومادرید که بخشی از تیم قهرمان کوپا آمریکا در سال ۲۰۲۱ بود، هم قرار است جای خالی یکی از مصدومان تیم را پر کند و در قطر به میدان برود. کریستین رومرو و پاپو گومز با مصدومیت خود دست و پنجه نرم می‌کنند و امید دارند که هرچه زودتر بهبود پیدا کنند، همینطور لیونل مسی که روز جمعه در تمرینات تیم حاضر نشد.در دندانپزشکی بودم که مرا به جام‌جهانی دعوت کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه