اطلاعات تماس

میدان تجریش، میدان قدس، خیابان شریعتی، بن بست محوی، پلاک ۲

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

خبری خوش برای بیماران اوتیسم غرب کشور/ خدمات داندانپزشکی در کرمانشاه رایگان شد

اوتیسم

به گزارش خبرگزاری اول دنت از کرمانشاه، قباد محمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح اتاق عمل جراحی خدمات دندانپزشکی کودکان اوتیسم در مرکز آموزشی درمانی دکترمحمد کرمانشاهی، اظهار کرد: از این پس به بیماران اوتیسمی و معلولان ذهنی استان کرمانشاه خدمات داندانپزشکی به صورت رایگان ارائه داده می‌شود همچنین این مرکز قابلیت خدمات رایگان به بیماران اوتیسمی و معلولان ذهنی استان‌های غربی کشور را هم دارد.

وی ادامه داد: تمام تجهیزات این اتاق عمل نصب شده و متخصصان آماده به کار هستند و یک روز در هفته (پنجشنبه‌ها) در اختیار بیماران اوتیسمی و مابقی روزهای هفته در اختیار اطفال و کودکانی است که کار جراحی دندانپزشکی نیاز دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: پیش از این اتاق عمل ویژه دندانپزشکی این گروه از بیماران در کرمانشاه وجود نداشت و برای درمان افراد باید به تهران مراجعه می‌کردند که با تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دانشگاه، مرکز بیماری‌های خاص، رییس بیمارستان دکترمحمد کرمانشاهی و خیرین این حوزه از این پس خدمات دندانپزشکی بیماران اوتیسم به صورت رایگان در اتاق عمل مرکز آموزشی درمانی دکترمحمد کرمانشاهی انجام می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: از طریق انجمن اوتیسم، بیماران نیازمند به خدمات عمل جراحی دندانپزشکی ثبت‌نام و به ترتیب پذیرش خواهند شد.

۵ راهکار فوری برای سلامت قلب؛ از آجیل تا خواب خوب!
ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *

نوشته های مشابه