بهره برداری از بخش دندانپزشکی هیات پزشکی ورزشی گیلان

دندانپزشکی

به گزارش اول دنت هیات پزشکی ورزشی استان گیلان ، دکتر محمد صادقی در آیین بهره برداری از واحدهای دندانپزشکی ، اصلاح ساختار و آمفی‌تئاتر این هیات که به مناسبت ایام الله دهه فجر و با حضور جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ، قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان ، مسعود عباس نژاد عضو شورای اسلامی شهر رشت و ارکان هیات پزشکی ورزشی استان برگزار شد ، گفت : بخشی از اقدامات هیات پزشکی ورزشی استان گیلان در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید اما همچنان برنامه ها و فعالیت های این هیات ادامه دارد.

وی افزود : امروز و در این فاز ، واحد دندانپزشکی هیات پزشکی ورزشی که یکی از دغدغه های همکاران و ورزشکاران بوده با هزینه ای بالغ بر ۲۰۰ میلیون به بهره برداری رسید.
وی اضافه کرد : همچنین بخش اصلاح ساختار که به شناسایی و تا حدودی درمان ورزشکارانی که اطلاع از ایرادات و اشکالات فیزیکی خود ندارند ، کمک می کند و از معضلات جسمی حادتر در ورزشکاران پیشگیری خواهد کرد ، افتتاح گردید.

صادقی با اشاره به بهره برداری از آمفی تئاتر این هیات عنوان کرد : در طبقه دوم ساختمان هیات پزشکی ورزشی گیلان آمفی تئاتری راه اندازی شد که با ظرفیتی که دارد ، می تواند اکثر سمینارهای آموزشی این هیات را پوشش دهد ک هزینه راه اندازی این آمفی تئاتر بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان بوده است.

رئیس هیات پزشکی ورزشی گیلان در مورد برنامه های آتی این هیات خاطر نشان کرد : ان شاء الله در سال آتی طرح توسعه ساختمان هیات پزشکی ورزشی گیلان در دستور کار قرار دارد که به فراخور آن بخش های جدیدی نیز پیش بینی و افتتاح خواهد شد .

صادقی در زمینه اعتبارات برای انجام برنامه های این هیات گفت :خوشبختانه ها برنامه های هیات پزشکی ورزشی گیلان بر طبق زمان بندی خود شکل گرفته است البته انتظار کمک و مساعدت از برخی مجموعه ها داشتیم اما برای اجرای برنامه های کوتاه مدت هیات از منابع داخلی استفاده کردیم.

وی تصریح کرد : قطعا پروژه های اصلی هزینه های بالاتری به همراه خواهد داشت که نیازمند همکاری برخی سازمان ها خواهیم بود که در صورت حمایت ، فعالیت خود را در زمینه اقدامات و پروژه های اصلی آغاز خواهیم کرد .

دکتر صادقی از تخفیفات ویژه برای اصحاب رسانه گیلان خبر داد و گفت : خبرنگاران ورزشی گیلان می توانند با انجام بیمه ورزشی  از تخفیفات این هیات در خصوص دندانپزشکی ، فیزیوتراپی استفاده کنند و ورزشکاران سازمان یافته استان نیز می توانند در صورت دارا بودن بیمه ورزشی در حوادث ناشی از ورزش و آسیب دیدگی ها از خدمات درمانی هیات پزشکی ورزشی گیلان بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه