اطلاعات تماس

میدان تجریش، میدان قدس، خیابان شریعتی، بن بست محوی، پلاک ۲

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

4 درمان برای بهبود لبخند در دندانپزشکی زیبایی  

دندانپزشکی زیبایی در طول سالیان متمادی محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا روشی برای بهبود لبخند به افراد ارائه می دهد. با این حال، بسیار اهمیت دارد که بدانید چه روش هایی در دسترس شما است تا هر کسی که قصد جراحی زیبایی را دارد بتواند به خوبی از روند درمان مطلع شود.

 اختلال در تراز یا رنگ دندان ها به طور قابل توجهی زیبایی و زیبایی را تحت تأثیر قرار می دهد. این مشکلات همچنین می تواند ناراحتی روانی را به همراه داشته باشد. ممکن است عدم اعتماد در ارتباط با محیط اجتماعی وجود داشته باشد. اغلب بیماران سعی می کنند این مشکلات را با اجتناب از لبخند زدن یا پوشاندن دهان خود هنگام لبخند زدن حل کنند.

در این مقاله، برخی از رایج‌ترین روش‌های دندانپزشکی زیبایی که یک فرد می‌تواند برای بهبود لبخند خود انجام دهد را بررسی می‌کنیم.

3

روش های دندانپزشکی زیبایی که می تواند لبخند شما را بهبود بخشد

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان ها می تواند ظاهر لبخند شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. دندان های لکه دار ممکن است نشان دهنده بی توجهی به عادات مسواک زدن دندان ها یا عدم توجه به بهداشت دهان و دندان باشد. با این حال، یک راه حل بسیار مطمئن برای خلاص شدن از این مشکل وجود دارد. روش های درمانی سفید کردن دندان ساده و بسیار مفید هستند. دندان های سفید تر قطعا به بهبود لبخند شما کمک می کند.

زرد شدن دندان ها (علل رایج زردی دندان + 7 روش سفید کردن دندان ها)
ادامه مطلب

روکش دندانی

بیمارانی که دندان های پوسیده، شکسته یا ترک خورده دارند ممکن است هنگام لبخند زدن دچار اضطراب شوند. بیشتر مواقع، دندان های آسیب دیده ممکن است درمان نشوند، زیرا ممکن است فرد بیمار مطمئن نباشد که چگونه آنها را درمان کند، یا ممکن است اصلا درمان لازم نباشد. خوشبختانه، دندانپزشک زیبایی می تواند روکش دندان را برای کمک به بهبود لبخند افراد توصیه کند.

روکش های دندانی مواد نازکی هستند که روی دندان آسیب دیده فرد قرار می گیرند. رنگ آنها سفید است و به طور کامل قسمت های آسیب دیده دندان را می پوشانند و به این ترتیب دندان طبیعی و زیبا به نظر می رسد و به بهبود لبخند کمک می کند.

2 scaled

کامپوزیت دندان

روش کامپوزیت دندان نیز بسیار ساده، ارزان قیمت و موثر است! اگر در یک دندان یا چندین دندان آسیب بسیار کوچکی داشته باشد، ممکن است کامپوزیت دندان راه حل مناسبی برای بهبود لبخند خود در نظر بگیرد.

اگر دندان فردی دارای ترک یا آسیب کوچک باشد، می توان از پرکردگی های زیبایی دندان نیز برای ترمیم آن استفاده کرد. برخی از ترک ها و آسیب ها برای دندان مضر نیستند، اما ممکن است فرد تا زمانی که ترک درمان نشود، از لبخند خود احساس رضایت نکند.

از پرکردگی های زیبایی دندان می توان برای بهبود شکل و ظاهر دندان استفاده کرد. پرکردن دندان می تواند به جایگزینی دندان ها کمک کند تا طبیعی به نظر برسند و در نتیجه لبخند را نیز بهبود می بخشند! روش های دندانپزشکی زیبایی می توانند از طرق مختلف به بهبود لبخند افراد کمک کنند. زیبایی لبخند مخصوصاً برای افرادی که احساس خودآگاهی در مورد زیبایی دارند بسیار مهم است. در نتیجه، بهتر است با یک دندانپزشک زیبایی در مورد گزینه های خود و آنچه که امیدوارید به آن دست یابید، صحبت کنید.

پس از کانال ریشه چه درمان های توانبخشی استفاده می شود؟
ادامه مطلب

4 scaled

ایمپلنت های دندانی و لبخند هالیوودی

ایمپلنت های دندانی جایگزین دندان از دست رفته است که از جنس تیتانیوم هستند که می توانند با بدن انسان سازگار شوند.ایمپلنت روی استخوان فک ثابت می شود و برای مدتی با رشد استخوان در اطراف ایمپلنت باقی می ماند. پشتیبانی از ساختارهای مختلف دندان مانند تاج دندان، بریج دندان یا پروتز از جمله وظایف این ایمپلنت دندان می باشد.

اگر در مورد هر یک از این روش های زیبایی دندانپزشکی سوالی دارید، در قسمت نظرات می توانید با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه