ایمپلنت فوری با لیزر

ایمپلنت فوری با لیزر

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، اگر ایمپلنت دندان خود را لیزری انتخاب کنید، اولین نکته این است که تا آخر عمر آرامش خاطر دارید؛ زیرا در صورت وجود مشکل که آن هم بعید است (این ایمپلنت تقریبا ۱۰۰% موفقیت به همراه دارد) در ۸۵ کشور دنیا خدمات این ایمپلنت ارائه می شود که یا آن را تعویض می کنند یا به شما خدمات ارائه می دهند.

یادتان هست ماشین های تویوتای لکسوس با یک ایراد کوچک در ترمز آنها از سراسر جهان فراخوان داده و جمع آوری شد و نقص آنها برطرف شد؛ حالا بیایید فکر کنید برای ایمپلنت لیزری همچین چیزی وجود دارد. بنابراین در ایمپلنت لیزری ارزش هایی وجود دارد که قیمت آن را کاملا توجیه میکند. برای رسیدن به قیمت توجیه شده ی آن رازهای دیگری نیز در آن نهفته است.

ایمپلنت لیزری سرمایه گذاری برای آینده

فرض کنید هر فردی در بهترین شرایط سلامتی خود قرار دارد، اما از کجا معلوم که در آینده برای این فرد چه اتفاقاتی رخ می دهد. آیا این فرد مطمئن هست که دچار دیابت، فشار خون، بیماری قلبی یا سایر بیماری ها نخواهد شد؟ هیچکس همچین تصوری ندارد و اصلا دوست ندارد به این موضوع فکر کند اما به هر حال متاسفانه بیماری خبر نمی کند و ممکن است برای هرکسی یا یکی از عزیزان ما همچین مسئله ای رخ دهد.

ضمانت ایمپلنت لیزری

بنابراین اگر ایمپلنت ضمانت مادام العمر (بدون هیچ پیش شرطی و به صورت رایگان) داشته باشد و شرکت سازنده ایمپلنت آن را پشتیبانی کند و در بیش از ۸۵ کشور دنیا خدمات آن ارائه شود، آیا باز هم دغدغه خواهید داشت؟ آیا باز هم دچار تردید خواهیم شد؟

از طرفی اگر یک در یک میلیارد مشکلی ایجاد شد، ما همه جا کنار شما هستیم و آن را رایگان تعویض میکنیم و خدماتش را ارائه میدهیم مانند آن ماشین لکسوس که فراخوان داده شد. این خدمات با پاسپورت معتبر بین المللی هنگام جراحی به بیمار ارائه می شود.

آیا تولید ایمپلنت لیزری با معمولی یکی است؟

قطعا خیر! در راه تولید این ایمپلنت دشواری هایی وجود دارد و در تمام ابعاد و زوایا و اندازه ها و ریز ترین جزئیات آن، خط کنترل کیفی بسیار بسیار دقیق و کامپیوتری با فن آوری بالا وجود دارد که کوچک ترین خطاها را در این ایمپلنت شناسایی کرده و از خط تولید خارج میکند. از طرفی تنها ایمپلنت دنیاست که در سطح آن از فن آوری لیزر استفاده شده است و در صورت وجود یا بروز هر بیماری در هر فرد، برای این ایمپلنت اتفاقی نمی افتد.

بنابراین مجموعه ی مباحث بالا باعث میشود قیمت بالای آن، توجیه شدنی باشد. به همین دلیل این انتخاب برای افراد سختگیر و افرادی است که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت بسیار بالایی میدهند. همچنین تجربه جراح و روش کاشت و تبحّر و سرعت عمل و دقت او، فاکتور بسیار مهمی است.

هزینه ایمپلنت با لیزر

علاوه بر این در این ایمپلنت، برای زیبایی بیشتر، از قطعات Gold یا طلا در طراحی اباتمنت (پایه روکش) استفاده شده است که روکش نهایی را زیباتر می کند و فردی که این روکش را با این قطعات تحویل میگیرد، از نظر زیبایی روکش او با دندان طبیعی اصلا قابل تشخیص نیست. این قطعه طلا خود هزینه تولید این شرکت را می افزاید اما شرکت سازنده آن را با قیمت معقول روانه بازار میکند تا بتواند بهترین خدمات را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه کند. به طورکلی هزینه ایمپلنت لیزری با توجه به تمام مزایای بینظیری که دارد کاملا توجیه پذیر است.

تفاوت ایمپلنت لیزری و معمولی چیست؟

اجزای ایمپلنت لیزری

قطعات این ایمپلنت برای انواع استخوان های باریک و با ارتفاع کوتاه و با قطرهای مختلف، طراحی و تولید شده است. برای کسانی که دچار تحلیل استخوان هستند، ارتفاع های مناسب و کوتاه برای جلوگیری از آسیب به فک و عصب طراحی و تولید شده است. بنابراین این شرکت نه تنها در امر کیفی بلکه در امر کمی نیز دست برتر را در دنیا در بین شرکت های سازنده ایمپلنت دارد.

نکته مهم دیگر این است که این شرکت سال هاست در ایران شعبه دارد و فعالیت می کند و برگزارکننده انواع کنگره ها و همایش های معتبر در ایران و دنیا است و اساتید بزرگ را به کشور دعوت می کند تا دندانپزشکان و همکاران گرامی از تجربیات آنها استفاده کنند. بنابراین این شرکت همیشه از نظر دانش به روز است.

تفاوت ایمپلنت لیزری و معمولی چیست؟

ایمپلنت فوری با لیزر

نکته بسیار مهم دیگر، استفاده این ایمپلنت در ایمپلنت های فوری است. اگر کسی نیاز به ایمپلنت فوری داشته باشد، این گزینه برای او بهترین است چرا که تحمل روکش موقت را در استخوان فک دارد و می توان در کمتر از چند روز یا کمتر از چند هفته این روکش ها را به بیمار تحویل داد. به عبارتی بیمار می تواند از روزهای اول جراحی صاحب روکش شود. ایمپلنت لیزری مجموعه ای از تمام خصوصیات و مشخصه های یک ایمپلنت ایده آل را داراست، بنابراین اگر شما در پروسه انتخاب ایمپلنت و کیفیت قطعات آن فرد سخت گیری هستید، ایمپلنت لیزری بهترین پیشنهاد در بین تمام ایمپلنت های دنیا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

نوشته های مشابه