انتصاب سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت

بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حکمی سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را منصوب کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری اول دنت، بهرام عین‌اللهی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حکمی دکتر سید حمید جمال‌الدینی را به عنوان سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سید حمید جمال‌الدینی

باسلام؛

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان “سرپرست معاونت حقوقی و امورمجلس” منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید. امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

گفتنی است جمال‌الدینی متخصص ژنتیک پزشکی، معاون اسبق آموزش، پژوهش و فناوری هلال احمر، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و سخنگوی اسبق جمعیت هلال احمر بوده است.

 

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه