اطلاعات تماس

پل رومی، بالای خیابان واعظی، بن بست محوی، پلاک 2

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

انتخاب بهترین دندانپزشک شمال تهران

یکی از بهترین راه‌ها برای انتخاب بهترین دندانپزشک شمال تهران این است که از دوستان و اعضای خانواده مورد اعتماد خود و با توجه به توصیه‌ آن ها این انتخاب را برای خود انجام دهید. حدود 84 درصد از بیماران دندانپزشکی هنگام جستجو و انتخاب بهترین دندانپزشک با همکاران، دوستان و خانواده برای مشاوره صحبت می کنند. این افراد می توانند نظرات بی طرفانه خود را به شما ارائه دهند و صادقانه به سوالات شما پاسخ دهند.

برخی از سوالات مفید برای پرسیدن عبارتند از:

  1. چقدر با سوال پرسیدن احساس راحتی می کنید؟
  2. آیا دندانپزشک گزینه های درمانی را به خوبی توضیح می دهد؟
  3. برای رزرو نوبت تا چه زمانی میتوانید صبر کنید؟
  4. در صورت اورژانس دندانپزشکی چه اتفاقی می افتد؟
  5. چقدر در اتاق انتظار می نشینید؟
  6. آیا امکان رزرو نوبت آنلاین وجود دارد؟
  7. پرداخت هزینه دندانپزشکی شمال تهران چگونه انجام می شود؟

منبع دیگری که می توانید برای ارجاع دندانپزشکی بخواهید، پزشک یا بیمارستان شما است. آنها اغلب نام دندانپزشکان خود را دارند که مرتباً بیماران را برای ملاقات معرفی می کنند. اگر دندانپزشک فعلی خود را دوست دارید و فقط به این دلیل که در حال جابجایی هستید ، می خواهید پزشک خود را عوض کنید، ممکن است او با بهترن دندانپزشک شمال تهران آشنایی داشته باشد.

این توصیه ها معمولاً قابل اعتمادتر از توصیفات در وب سایت دندانپزشک هستند. با این حال، سایت های دندانپزشکی هنوز ارزش بررسی دارند. برخی از دندانپزشکان پست های وبلاگی تولید می کنند که تخصص آنها را در موضوعات مختلف دندانپزشکی نشان می دهد. یک وب سایت همچنین ممکن است پاسخ بسیاری از سوالات شما در مورد مدارک یک دندانپزشک را به همراه داشته باشد.

انجمن های دندانپزشکی ایران معمولاً لیستی از دندانپزشکان در منطقه شما را نیز دارند. اگر هزینه عامل مهمی در انتخاب فردی است که به عنوان دندانپزشک خود انتخاب می کنید، با شرکت بیمه دندانپزشکی خود تماس بگیرید تا بدانید کدام دندانپزشکان در برنامه های بیمه دندانپزشکی شمال تهران مشارکت دارند.

مراحل نهایی در انتخاب بهترین دندانپزشک شمال تهران

شما اکنون کیفیت های مورد نظر خود را در مطب دندانپزشکی می دانید و جستجوی خود را از طریق ارجاعات، بررسی ها و تحقیقات دیگر محدود کرده اید. در مرحله بعد، باید در هر مطب دندانپزشکی برای یک ویزیت سریع اقدام کنید. به اینن نکات توجه داشته باشید که چقدر طول کشید تا به آنجا برسید، اگر پارکینگ کافی وجود دارد، اتاق انتظار چقدر راحت است و آیا کارکنان دوستانه رفتار می کنند.

جرم دندان چیست و چگونه تشکیل می‌شود؟
ادامه مطلب

وقتی مطبی پیدا کردید که خوب به نظر می رسد، یک امتحان عمومی برای عکسبرداری با اشعه ایکس برنامه ریزی کنید. ممکن است لازم باشد یک کپی از سوابق دندانپزشکی خود بیاورید از آخرین مطب دندانپزشکی خود ارسال کنید. در مورد پرسیدن سؤالات از پذیرش در مورد سیاست های عدم حضور و اینکه آیا آنها دندانپزشک تخصصی دارند نگران نباشید. می توانید از دندانپزشک خود در مورد فناوری مورد استفاده و همچنین هر سوال دیگری که به ذهنتان می آید بپرسید.

امیدواریم دندانپزشک به سلامت دهان و دندان شما علاقه مند شود، به سوالات شما پاسخ دهد و همچنین از شما سوالاتی بپرسد. یادگیری در مورد تاریخچه دندانپزشکی و عادات سبک زندگی شما می تواند به دندانپزشک بینش هایی را در مورد اینکه چقدر به معاینه نیاز دارید و اینکه آیا به هر گونه اقدامات دندانپزشکی فوری نیاز دارید، می دهد. در طول قرار ملاقات خود، متوجه خواهید شد که آیا دندانپزشک شما با شخصیت، صبور و علاقه مند به سلامت دهان و دندان شما به نظر هست یا خیر.

چند مورد در زیر برای انتخاب بهترین دندانپزشک در شمال تهران آمده است:

انتخاب بهترین دندانپزشک شمال تهران بسیار مهم است. به هر حال، سلامت دهان و دندان شما به اندازه سلامت کلی فیزیولوژیکی شما مهم است و دندانپزشک شریک شما در سلامت دهان و دندان است. معاینات و درمان منظم برای سالم نگه داشتن دندان ها و دهان و عاری از بیماری ضروری است. بنابراین، اگر از دندانپزشک فعلی خود راضی نیستید و به دنبال تغییر یا نقل مکان به مکان جدید و جستجوی دندانپزشک جدید یا مراجعه به دندانپزشک برای اولین بار هستید، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. شما باید یک مطب دندانپزشکی ایمن و معتبر را انتخاب کنید.

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند بهترین کلینیک دندانپزشکی شمال تهران را انتخاب کنید. ارجاعات را از دوستان، خانواده یا همکاران دریافت کنید

گرفتن ارجاع راه خوبی برای شروع است. می‌توانید از خانواده، دوستان یا حتی همکارانتان توصیه‌هایی بخواهید. این به شما امکان می دهد از تجربیات آنها در تصمیم گیری استفاده کنید. اگر آنها تجربیات مثبتی با دندانپزشکان خود داشته اند، می توانیم خودمان از رفتن به آنها اطمینان داشته باشیم.

اینکه دندانپزشک چه احساسی را در زمانی که روی صندلی به کسی می‌نشیند بسیار مهم است.

بررسی بیماران دیگر را بررسی کنید

مطابق با نکته ای که اکنون به آن اشاره کردیم، می توانید با دانستن اینکه تجربیات دیگران از آنها چقدر خوب بوده است، ایده خوبی در مورد اعتبار دندانپزشک شمال تهران به دست آورید. بررسی های معتبر به راحتی به صورت آنلاین در دسترس هستند. می‌توانید بخوانید که سایر بیماران در مورد دندانپزشک چه می‌گویند و چگونه این عمل را انجام می‌دهند. شما می توانید در مورد تجربیات افراد در مورد برنامه ریزی قرار ملاقات، زمان انتظار، دوستانه بودن کارکنان و محیط تمرین اطلاعات کسب کنید. این نشان می دهد که بیماران چقدر به دندانپزشک اعتماد دارند و چقدر خوب پاسخ می دهند.

ژل تسکین دهنده درد لثه کودکان و نوزادان هنگام رویش دندان
ادامه مطلب

مکان و ساعات کاری را در نظر بگیرید

یکی دیگر از عوامل مهمی که باید در انتخاب بهترین دندانپزشک شمال تهران در نظر بگیرید، راحتی است. توصیه می شود دندانپزشکی را انتخاب کنید که نزدیک خانه یا محل کار شما باشد. دسترسی به قرارهای دندانپزشکی را آسان تر می کند. همچنین به شما کمک می کند تا تمرینی را انتخاب کنید که بر اساس برنامه زمانی اجرا شود که با برنامه شما هماهنگ باشد.

علاوه بر این، دندانپزشکی را ترجیح دهید که در مواقع اضطراری در دسترس باشد. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به مراقبت های اورژانسی دندان نیاز داشته باشید، این می تواند بعد از ساعات کاری عادی دندانپزشک یا در آخر هفته ها نیز باشد.

تکنولوژی به روز

مراقبت از دندان مانند 20 سال قبل نیست. فناوری دیجیتال نحوه کار دندانپزشکان امروزه را متحول کرده است. برای مثال، اشعه ایکس دیجیتال نتایج واضح‌تری ارائه می‌دهد و تقریباً فوراً در دسترس هستند. این به دندانپزشک اجازه می دهد تا مشکلات را با دقت و سرعت بیشتری تشخیص دهد. بسیار مهم است که به سراغ دندانپزشکی بروید که از آخرین فناوری استفاده می کند و مراقبت های دندانی دقیق تری را برای شما ارائه می دهد.

تجربه و اعتبار دندانپزشک را در نظر بگیرید

وقتی نوبت به هر شکلی از مراقبت های بهداشتی می رسد، تجربه اهمیت دارد. بهداشت دهان و دندان نیز از این قاعده مستثنی نیست. هر چه دندانپزشک در یک روش با تجربه تر باشد، احتمالاً نتایج شما بهتر خواهد بود. دندانپزشکان با آموزش در تخصص های دندانپزشکی مانند ارتودنسی یا پریودنتیکس باید برای درمان های مربوطه ترجیح داده شوند.

بهترین دندانپزشک در شمال تهران را انتخاب کنید که خدمات مناسبی را ارائه دهد

آیا به دنبال دندانپزشک عمومی یا فردی هستید که در ایمپلنت یا ارتودنسی دندان تخصص داشته باشد؟ شما باید دندانپزشکی را پیدا کنید که خدمات مورد نیاز شما را ارائه دهد.

 امروزه بسیاری از دندانپزشکان مراقبت های جامع دندانی را ارائه می دهند. اگر چنین کلینیکی را انتخاب کنید، وقتی نیازهایتان تغییر می کند، نیازی به جستجوی دندانپزشک جدید نخواهید داشت. گاهی اوقات ممکن است لازم باشد دندانپزشک شما را به یک متخصص ارجاع دهد. با این حال، بهتر است از دندانپزشکی که می شناسید و به آن اعتماد دارید، مراقبت های مداوم دریافت کنید.

لیست بهترین دندانپزشک در شمال تهران که توسط مجله سلامت دهان و دندان اول دنت جمع آوری شده است.

بهترین دندانپزشک در شمال تهران نیاوران: دکتر اسمی

دکتر اسمی

کلینیک دکتر اسمی ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی خصوصی است که در ارائه لبخند بهتر و سلامتی بهتر به بیماران تخصص دارد. تیم کلینیک اسمی متشکل از متخصصین دندانپزشکی می باشد و این کلینیک به بهبود سلامت دندان های شما کمک می کنند. مراقبت از بیمار در هر کاری که دکتر اسمی انجام می دهد نقش اساسی دارد.

3 دلیل اصلی ایجاد بوی بد دهان چیست؟
ادامه مطلب

آدرس کلینیک دکتر اسمی: تهران، ضلع جنوبی پارک نیاوران، مجتمع تجاری اطلس مال، طبقه A4، واحد 14

بهترین دندانپزشک نیاوران

بهترین دندانپزشک در شمال تهران زعفرانیه: دکتر صالحی

4

در کلینیک زیبایی صالحی سطح جدیدی از کیفیت خدمات را  تجربه کنید. فضایی که در آن راحتی و رضایت همیشه حرف اول را می زند! اگر از زیبایی لبخند خود رضایت کافی ندارید برای درمان فوری با دکتر صالحی تماس بگیرید. کلینیک صالحی در زعفرانیه اکنون خدمات دندانپزشکی VIP زیبایی را ارائه می دهد، با تماس با این کلینیک به شما یک قرار ملاقات تضمینی در کمترین زمان ممکن داده می شود!

دکتر صالحی در تمامی روند درمان و مشاوره مشکلات شما را به دقت بررسی و پیگیری می کند. در طول مراجعه خود به کلینیک دندانپزشکی زیبای صالحی احساس راحتی می کنید زیرا قرار است از دندانپزشکی بدون درد لذت ببرید. دندانپزشکی مطلقاً نباید چیزی کمتر از یک تجربه دلپذیر برای شما باشد.

زعفرانیه، سه راه آصف، نبش‌کوچه‌ سیمین، ساختمان امین، طبقه ۷، واحد ۷۰۲

بهترین دندانپزشک زعفرانیه

بهترین رادیولوژی دندانپزشکی در شمال تهران: کاوش

بهترین رادیولوژی دندانپزشکی در شمال تهران: کاوش

مرکز رادیولوژی کاوش به سرپرستی دکتر تهرانی افتتاح شده است. این مرکز به دلیل کیفیت عالی در فتوگرافی پزشکی و کارکنان بسیار با تجربه در فرمانیه شهرت دارد. این مرکز سیستم های خود را به مدرن ترین تکنولوژی تصویربرداری دندانپزشکی دنیا ارتقاء داده است. سیستم تصویربرداری مرکز رادیوگرافی کاوش ترکیبی از تصویربرداری 2 بعدی، تصویربرداری CBCT، اسکن و اسکن سه بعدی صورت است.

تهران ، شهید لواسانی (فرمانیه شرقی) ، بعد از بیمارستان فرمانیه ، نرسیده به چهارراه فرمانیه ، جنب مسکن آبان پلاک ۴ همکف شرقی

بهترین رادیولوژی فرمانیه

بهترین دندانپزشک در شمال تهران جردن: کلینیک افرا

انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی می تواند یک تصمیم دشوار برای بیماران باشد، به همین دلیل کلینیک دکتر قرمسینی مجموعه ای از امکانات لوکس را ارائه می دهد تا بازدید شما از کلینیک تا حد امکان راحت و بدون استرس باشد. کلینیک افرا دارای محیطی دلپذیر و آرامش بخش، با صندلی های راحت و موسیقی آرام بخش است تا شما را در طول بازدیدتان هیچ استرس و نگرانی تجربه نکنید.

علاوه بر خدمات عمومی دندانپزشکی، کلینیک دندانپزشکی افرا طیف وسیعی از درمان های زیبایی دندان را برای کمک به شما در دستیابی به لبخندی زیبا و مطمئن ارائه می دهد. خدمات دندانپزشکی زیبایی در جردن شامل سفید کردن دندان ، روکش دندان ،  ارتودنسی و سایر خدمات زیبایی است و تیم دندانپزشکی دکتر قرمسینی در تمام مراحل درمان شما را همراهی خواهد کرد تا یک برنامه درمانی تخصصی که نیازها و اهداف منحصر به فرد شما را برآورده می کند، طرح ریزی شود.

 

بهترین دندانپزشک در جردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه