اطلاعات تماس

میدان تجریش، میدان قدس، خیابان شریعتی، بن بست محوی، پلاک ۲

پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 18

اضافه شدن سهمیه حق پرستاری کودکان معلول در همدان

پرستار

مهدی شاهقدمی در گفت‌وگو با خبرنگار اول دنت در همدان در پاسخ به گلایه‌هایی مبنی بر اینکه چرا بهزیستی حق و حقوق پرستاری کودکان معلول را واریز نمی‌کند، در حالی که این قشر به حمایت بیشتری نسبت به سایر افراد نیاز دارند اظهار کرد: پرداخت حق پرستاری در کشور محدودیت دارد و در حال حاضر تقریبا ۲ هزار و ۸۰۰ نفر در استان پشت نوبت هستند.

وی با اشاره به اینکه امسال با پیگیری‌ توانستیم ۲۱۰ مورد حق پرستاری را به سهمیه موجود اضافه کنیم گفت: مرتب در حال پیگیری و رایزنی هستیم که از طریق کشور این موضوع حل شود و تعداد بیشتری حق پرستاری دریافت کنند‌.

مدیرکل بهزیستی استان همدان با اشاره به اینکه امسال تقریبا ۵ هزار نفر مستمری  اضافه شده است عنوان کرد: از ۱۶ هزار مستمری به ۲۱ هزار مورد رسیده‌ایم که این مهم حائز اهمیت است و با پیگیری‌هایی توانستیم محقق کنیم.

وی با تاکید به اینکه در حال حاضر در استان همدان پشت نوبت مستمری نداریم عنوان کرد: حق پرستاری علاوه بر مستمری است که به تعدادی از افراد تعلق می‌گیرد و این افراد هم در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و در نوبت هستند.

شاهقدمی با بیان سالها مشکل پشت نوبت مستمری وجود داشت اما امسال خوشبختانه حل شد گفت: امیدواریم حق پرستاری هم حل شود و ما نهایت تلاش خود را در این راستا خواهیم داشت.

درباره EuroPerio9، بزرگترین رویداد پریودنتولوژی و ایمپلنتولوژی در جهان
ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *

نوشته های مشابه