ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به ۷۰ مددجوی کمیته امداد توسط گروه‌های جهادی

مددجوی

به گزارش اول دنت ؛ مرکز قم، گروه‌های جهادی سفیران سلامت و دهکده جهادی شامل پزشکان متخصص و عمومی رشته‌های دندانپزشکی امروز در خدمت خانواده‌های مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) قم بودند.

در این گروه‌های جهادی بیش از ۳۰ نفر از پزشکان متخصص عمومی و دستیاران به ارائه خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی قم مبادرت کردند.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان در حاشیه این رویداد و در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تاکنون ۲۰۰ نفر از مددجویان زیر پوشش که نیازمند خدمات دندانپزشکی بودند شناسایی شده‌اند که به تدریج برای انجام معاینات و درمان به این گروه‌های جهادی معرفی می‌شوند.

آقای مسعودیان گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی امیدواریم که این گروه‌های جهادی در جمعه‌های آینده نیز در قم حضور داشته باشند تا سایر مددجویان شناسایی شده نیز از این خدمات استفاده کنند.

وی افزود: هزینه‌های دندانپزشکی سنگین‌ترین هزینه‌های درمان کمیته امداد امام خمینی را تشکیل می‌دهد که حضور گروه‌های جهادی می‌تواند کمک بسیار زیادی را برای وضعیت درمان مددجویان انجام دهد در حضور یک روزه گروه‌های جهادی در قم به بیش از ۷۰ نفر از مددجویان خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی به صورت رایگان ارائه شد.

 

 

منبع : خبربان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه