آغاز به کار نوبت دوم مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان نظام پزشکی

سازمان
مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم سازمان نظام پزشکی صبح امروز جمعه مورخ 19اسفند ماه 1401 در سالن اجتماعات نظام پزشکی کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش اول دنت ؛ پس از استقرار هیات رئیسه مجمع وخیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه ؛دکترمحمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی به ارائه گزارش عملکرد 15 ماهه این سازمان از آبان ماه 1400 لغایت دی ماه 1401 پرداخت.

011A5498
وی گزارشی مکتوب از اهم فعالیت های فناوری اطلاعات سازمان؛ صندوق تعاون و رفاه؛ مباحث تعرفه و مالیات؛آموزش؛انتظامی؛توسعه؛فنی ونظارت؛ روابط عمومی؛ بازرسی و رسیدگی به شکایات و دیدارها و جلسات انجام شده  به اعضای حاضر در مجمع ارائه نمود.برخی از اعضای مجمع عمومی نیز به بیان پرسش های خود از ریاست کل پرداخته و پاسخ دریافت نمودند.

011A5508

در ادامه دکتر منصورجعغری نمین رئیس شورای عالی نظام پزشکی نیز با اشاره به این که حاصل اعتماد و پشتیبانی اعضای مجمع عمومی از منتخبان خود در شورای عالی در این دوره ، اهتمام در پیگیری  مطالبات اساسی جامعه پزشکی ، تکیه بر بدنه کارشناسی اعضای سازمان چه در داخل مجمع و چه صاحبنظران و اهل فن در مجامع مرتبط با جامعه پزشکی بود؛ افزود: در این دوره تلاش شد اصل شفافیت و علنی بودن جلسات با ساز و کاری که از آن مطلع هستید ؛ رعایت شود.

011A5560
وی با اشاره به این که وظایف اصلی شورای عالی در ذیل ماده 15 قانون سازمان نظام پزشکی به صراحت بیان شده است؛ خاطرنشان کرد: از جمله آن اجرای دقیق وظایف مقرر در ماده 3 این قانون و نظارت مستمر بر حسن اجرای آن ها از طریق رئیس کل ، نظارت بر عملکرد نظام پزشکی ها، نظارت بر عملکرد صندوق تعاون و رفاه ، تهیه و تصویب دستور العمل های اجرایی در چارچوب قانون و بحث تصویب بودجه سالیانه سازمان  و موارد ارجاعی از کمیسیونهای تخصصی به شورای عالی است که تک تک این موارد درکتاب گزارش عملکرد با آمار و ارقام به اعضای مجمع عمومی ارائه شده است.

011A5616
دکتر فهیمه قاسمی بازرس مجمع عمومی نیز به ارائه خلاصه ای ازفعالیت های بازرسی درسال های 1400 و 1401 پرداخت و توضیحات لازم را به اعضای مجمع عمومی درمورد پیگیری ها وموضوعات مکاتبه شده بیان کرد.

011A5619

011A5495

ادامه گزارش‌های بازرسین مجمع عمومی توسط دکتر اقبالی و دکتر مظلومیان به اعضای مجمع عمومی ارائه شد.

011A5646

011A5684

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *

نوشته های مشابه